10 Forum Inwestycyjne oraz Startup Award 2017

10 Forum Inwestycyjne

Zapraszamy na 10 Forum Inwestycyjne, które odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2017 r. w Tarnowie.

Forum Inwestycyjne w Tarnowie to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań inwestorów z Polski i z Europy Środkowo-Wschodniej, przedstawicieli rządów i parlamentów, reprezentantów biznesu, założycieli startupów, ekspertów, naukowców i innowatorów. Technologie finansowe (FinTech), nowe technologie w energetyce i w służbie zdrowia, nowoczesne systemy zarządzania w przedsiębiorstwach – to wiodące tematy podczas Forum. Hasło tegorocznych obrad ” Ludzie – Technologie – Zarządzanie”.

Formuła konferencji przewiduje dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki oraz prezentacje praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych w biznesie. Rozwiązania te zaprezentują zarówno startupowcy, jak i przedstawiciele największych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych.

Forum to także Start up Stage – miejsce, gdzie osoby, które tworzą lub chcą stworzyć swój biznes w oparciu o innowacyjne podejście, pogłębią swoją wiedzę, poznają praktyczne narzędzia oraz znajdą inspiracje do działania.


W 2017 roku po raz trzeci rozstrzygnięty zostanie konkurs Startup Award organizowany z myślą o młodych przedsiębiorcach, szukających środków na realizację swoich nowatorskich pomysłów. Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk z dziedziny innowacji stosowanych przez polskich przedsiębiorców. Konkurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców oraz dla zespołów projektowych.

Pula nagród wynosi 100 000 zł.
Projekty selekcjonowane będą przez analityków Startup HUB Poland – Partnera Merytorycznego Forum Inwestycyjnego.
Termin zgłaszania prac do 7 kwietnia 2017 roku.

Do zeszłorocznej edycji konkursu Startup Award zgłosiło się 76 firm. „Każdy finalista reprezentował najwyższy poziom. Mam wrażenie, że każdy z przedstawionych przez nich projektów ma przed sobą przyszłość” – podkreślał publicysta Michał Karnowski (wSieci) w imieniu Kapituły konkursu. Zwycięzcami Startup Award 2016 zostali autorzy projektu LGM. „Mamy prostą innowację. Generujemy więcej energii z istniejących urządzeń. Tyle i aż tyle, ponieważ każdy z nas jej potrzebuje. My potrafimy ją uzyskać, zwiększając efektywność, ściągając limity z istniejących generatorów” – tłumaczyła Justyna Wysocka-Golec, współwłaścicielka firmy LGM. Nagrodę – czek w wysokości 100 000 zł. – wręczył Marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Fundatorem nagrody w konkursie był PKN Orlen, Forum Ekonomiczne i Miasto Tarnów.


Masz ciekawy pomysł? Poszukujesz kapitału na jego realizację? Konkurs Startup Award jest właśnie dla Ciebie!

W tym roku zapraszamy do udziału w konkursie przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne, ekspertów od nowych technologii. Pula nagród wynosi 100 000 zł.
Dzięki udziałowi w Konkursie Startup Award:

  • zaprezentujesz swój #startup podczas 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie przed inwestorami i przedstawicielami dużego biznesu z Polski i zagranicy;
  • zdobędziesz środki na rozwój swojego #projekt’u – pula nagród: 100 000 zł.;
  • znajdziesz #inwestor’a dla realizacji własnego projektu;
  • nawiążesz kontakt z potencjalnymi partnerami #biznes’owymi;
  • skorzystasz z wartościowego mentoringu oraz otrzymasz feedback od ekspertów i inwestorów;
  • zaprezentujesz swój startup podczas XXVII #ForumEkonomicznego (#EconomicForum) w Krynicy, w którym uczestniczy ponad 3 000 gości z ponad 60 krajów – liderów życia politycznego, gospodarczego i społecznego z Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych;
  • weźmiesz udział w międzynarodowym networkingu.

Termin zgłaszania prac: do 7 kwietnia 2017 roku.


Więcej informacji o Konkursie Startup Award 2017 oraz o 10 Forum Inwestycyjnym w Tarnowie znajduje się na stronie www.inwestforum.pl.