8 Międzynarodowe Forum Naukowo-Gospodarcze CHEMIKA EXPO 2017

Forum Naukowo-Gospodarcze CHEMIKA EXPO 2017

CHEMIKA EXPO to wydarzenie, które stało się już rozpoznawalne w Polsce i Euroregionie Pomerania. W 2015 roku CHEMIKA EXPO przyciągnęła do Szczecina ok. 180 przedsiębiorców, naukowców oraz samorządowców z 6 krajów Europejskich. W tym roku wspólnie z Partnerami Forum pragniemy poruszyć interesujące zagadnienia związane z ideą gospodarki cyrkularnej oraz zaprezentować najnowsze rozwiązania w obszarze odzysku materiałów. Wspólnie chcemy zastanowić się jak wspomóc samorządy lokalne przy pomocy innowacyjnych przedsiębiorstw przy utylizacji odpadów komunalnych, aby unijne dyrektywy związane z ochrona środowiska w tym zakresie były wypełniane. Podczas prowadzonych warsztatów naukowych pragniemy poruszyć kwestie inteligentnych opakowań do produktów oraz innowacyjnego recyklingu jako obecnych wyzwań i trendów na rynku.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, naukowców i samorządowców na Chemikę Expo 2017, która odbędzie się 23 marca 2017 w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ulicy Jagiellońskiej 21 w Szczecinie.

8 Forum Naukowo-Gospodarcze CHEMIKA EXPO 2017 to jedno z największych spotkań branży chemicznej w euroregionie Pomerania, które stało się rozpoznawalne nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Chemika Expo to doskonała okazja do spotkania zarówno ekspertów branży chemicznej jak i przedsiębiorców, którzy na co dzień wykorzystują osiągnięcia specjalistów w ulepszaniu swoich produktów i usług, jak również przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i instytucji okołobiznesowych.

Podczas CHEMIKI EXPO 2017 zapraszamy na część merytoryczną połączoną z panelami dyskusyjnymi, międzynarodową giełdę kooperacyjną oraz specjalistyczne warsztaty branżowe „szyte na miarę” przedsiębiorców.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW trwa do 20 marca 2017 r.

[iconbox_top icon=”PDF_Documents.png”]Szczegółowy program wydarzenia