Bezpłatne warsztaty z Robotics Process Automation (RPA)

Robotics Process Automation

Wyobraź sobie, że zamiast człowieka przed komputerem siedzi robot, który nigdy nie jest zmęczony, pracuje 7 dni w tygodniu i nie popełnia błędów. Tak najprościej można opisać to czym jest Robotics Process Automation.

Boty mają dużo większy współczynnik dokładności niż ludzie – może sięgać on nawet 99 % co zmniejsza koszty operacyjne o 25-40 procent lub więcej. Roboty pracują 24h, nie są głodne ani zmęczone i nie potrzebują wakacji. Automatyzacja procesów biznesowych pozwala na analizę większej ilości danych co jest ważne w przypadku audytów, analiz ryzyka oraz analizy przyszłych trendów i zachowań konsumentów czyli analityki predykcyjnej gdzie wielkość próbki ma olbrzymie znaczenie. Według raportu Mindfields 90% badanych dostawców usług biznesowych zamierza inwestować w oprogramowanie działające jako robot w ciągu najbliższego roku, a 60% z nich już współpracuje z dostawcami software’owych robotów.

Bezpłatne warsztaty z automatyzacji procesów biznesowych

W związku z dużym zainteresowaniem tematyką automatyzacji zdecydowaliśmy się na realizację cyklu bezpłatnych warsztatów z automatyzacji procesów biznesowych. Odbędą się one w Krakowie i Warszawie. W trakcie spotkań uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zautomatyzować powtarzalne i monotonne czynności dzięki wykorzystaniu robotów (RPA – Robotics Process Automation), jakie zastosowania może mieć to w firmach uczestników oraz jakie przyniesie oszczędności. Warsztaty poprowadzi m.in. Dominik Jaskulski, który ponad 7 lat zajmuje się optymalizacją i usprawnianiem procesów w operacjach bankowych, HR i IT oraz stworzył międzynarodowy zespół, który odpowiada za robotyzację procesów w Lufthansa GBS.

Na warsztaty można zarejestrować się poprzez serwis Evenea:
Kraków 20 czerwca – https://warsztatyrpakrakow.evenea.pl/
Warszawa 21 września – https://warsztatyrpawarszawa.evenea.pl/

[iconbox_top title=”Informacje o Robotics Process Automation” icon=”PDF_Documents.png”]

RPAPolandTour

W razie pytań do Państwa dyspozycji pozostaje
Aleksandra Górska
Junior Product Manager
e-mail: a.gorska@smartmedia.com.pl
tel. 603 055 690