Business intelligence – rozwiązania dla innowacyjnych firm sektora PHARMA

Business intelligence

Wspólnie z brytyjską firmą Clarivate Analytics przygotowujemy specjalną ofertę dla członków Klastra LifeScience Kraków: dostęp do baz danych i narzędzi analitycznych (Business intelligence) pozwalający wyszukiwać informacje dotyczące strategii R&D, zabezpieczenia własności intelektualnej oraz komercjalizacji projektów badawczych. W materiałach marketingowych CA, dostępnych do ściągnięcia (Clarivate Analytics Offering.pdf) przedstawione zostało pełne spektrum możliwości, jakie daje dostęp do danych zebranych bezpośrednio z rynków na całym świecie.

Doświadczenia Clarivate Analytics wywodzą się ze znanej na rynku specjalistycznych baz danych, firmy Thompson Reuters, z której usług korzystają wszystkie liczące się firmy innowacyjne.

Zapraszamy firmy i instytuty badawcze, zainteresowane poznaniem usług i narzędzi oferowanych przez firmę Clarivate Analytics oraz warunków ich wykorzystania, do kontaktu z biurem Klastra. Planujemy przygotowanie sesji demonstracyjnej – wspólnej lub indywidualnej. Możliwe będzie zapewnienie dostępu do usług Business intelligence oferowanych przez CA na bardzo korzystnych warunkach, które zależą od faktycznego zapotrzebowania na ten rodzaj usługi. Zgłoszenie zainteresowania prosimy przesyłać mailem na adres fundacja@lifescience.pl z dopiskiem w temacie „Business Intelligence”. Dysponujemy szerszym opisem usług i baz danych CA, które wysyłamy na życzenie do zainteresowanych.