DrOmbinus zwycięzcą Startup Adventure!

Startup Adventure

Za nami trzecia edycja konkursu Startup Adventure! – “Jesteśmy dumni, bardzo dziękujemy wszystkim projektom za udział, poziom był bardzo wysoki!” – mówi Anna Podkowińska-Tretyn, Chief Digital Officer Burda International Polska.

Zwycięzcą konkursu został DrOmnibus. – “Tworzymy nowoczesne, kompleksowe i multimedialne narzędzia wspierające terapię i edukację dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dodatkowo wspieramy rodziców, nauczycieli oraz terapeutów w pracy z dzieckiem poprzez szkolenia, publikacje i materiały poradnikowe, dzięki którym w sposób kompleksowy możemy objąć pomocą najmłodszych” – mówi Bogumiła Matuszewska, CEO DrOmbinus.

Startup Adventure to cykliczny konkurs dla Startupów organizowany przez Burda International Polska. Dzięki współpracy z najlepszymi mentorami i zaangażowaniu ekipy wydawnictwa Burda, Startup Adventure to idealne miejsce, by pokazać, zareklamować i rozwinąć swój projekt, a także znaleźć inwestorów.

Trzy równoważne wyróżnienia otrzymali: DreamJay – startup, który jako pierwszy wprowadza na rynek produkty ‘augmented sleep’, czyli rozszerzonego snu; GetBadges – projekt, który wprowadza elementy zdrowej rywalizacji oraz rozrywki do działów IT dzięki elementom zaczerpniętym z gier; oraz Dancing Międzypokoleniowy – startup, którego misją jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek, łączenie pokoleń.

Nagrodami w konkursie są: kampania reklamowa w mediach Burdy i półroczna opieka mentorska. Łączna wartość nagród dla zwycięzcy to 150 tysięcy złotych! Dodatkowo wybrane startupy spotkają się również z managementem Burda Poland w celu omówienia potencjalnej współpracy i inwestycji. Nie zabraknie też nagród od naszych partnerów – pakiety premium Brand24, pakiety godzinowe kancelarii Kulicki Młynarczyk, zaproszenia na warsztaty od Deloitte i analiza budżetowa od Younick.

Startup Adventure to cykliczny konkurs dla startupów organizowany przez Burda International Polska. Dzięki współpracy z najlepszymi mentorami i zaangażowaniu ekipy wydawnictwa Burda, Startup Adventure to idealne miejsce, by pokazać, zareklamować i rozwinąć swój projekt, a także znaleźć inwestorów.