Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków | 31 maja 2017

Dzień Otwarty Klastra

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków, który odbędzie się 31 maja w Parku Life Science przy ul. Bobrzyńskiego 14, w godz. 09:00-16:00.

Dzień Otwarty Klastra ma na celu pokazanie strategii, potencjału i działań inicjatywy klastrowej w kontekście inteligentnej specjalizacji Małopolski – Nauki o Życiu. Najlepszym sposobem przedstawienia dziedziny Nauki o Życiu jest przedstawienie liderów i ich działań oraz pokazanie ciekawych projektów i wydarzeń.

Adresatami imprezy są zarówno aktualni Partnerzy Klastra, jak również inne podmioty sektora nauki, biznesu i zdrowia z Regionu i okolic, zainteresowane innowacjami dla „Zdrowia i Jakości Życia”.

  • Dla Partnerów Klastra jest to okazja do zaprezentowania swojej pozycji, działań lub oferty w obszarze innowacji – w szczególności w odniesieniu do strategicznych kierunków inteligentnej specjalizacji Regionu. To również okazja do poznania pełnej oferty korzyści i do zwiększenia swojego zaangażowania w naszą wspólną inicjatywę.
  • Dla pozostałych uczestników, nie będących (jeszcze) partnerami Klastra, Dzień Otwarty to możliwość poznania założeń i celów koncepcji inteligentnej specjalizacji Małopolski, w tym programów wspierających działalność innowacyjną i przedsiębiorczą w tej dziedzinie.

Gorąco zachęcamy naszych aktualnych Partnerów do przygotowania prelekcji i zaprezentowania swojej instytucji na forum. W załączniku znajdą Państwo wskazówki dotyczące przygotowania prezentacji.

Nie czekaj → zarejestruj się już dziś!!

Link do rejestracji: Rejestracja

Zapisz się


Spotkanie organizowane jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

Małopolska