E-health Polsko-Niemiecki warsztat dyskusyjny ze spotkaniem networkingowym

Polsko-Niemiecki warsztat dyskusyjny

W ostatnich latach projekty w zakresie e-zdrowia stały się jedną z najistotniejszych inicjatyw realizowanych w ramach cyfryzacji usług publicznych w Polsce. Pomimo postępu prac wdrożeniowych dzięki m. in. odpowiednim rozporządzeniom, digitalizacja usług zdrowotnych napotyka szereg wyzwań.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w warsztacie poświęconemu tematyce jakości i efektywności rozwiązań cyfrowych w służbie zdrowia oraz kameralnym spotkaniu networkingowym z udziałem polskich i niemieckich specjalistów branżowych.


Warszawa, 15 marca 2017 godz. 10.30
HILTON WARSAW HOTEL & CONVENTION CENTRE


Celem wydarzenia jest identyfikacja głównych wyzwań oraz zapotrzebowania na rozwiązania z zakresu e-health, dyskusja oraz opracowanie propozycji wspólnych rozwiązań w oparciu o polsko-niemieckie doświadczenia. Aktywna koncepcja spotkania w formie warsztatu prowadzonego w języku angielskim umożliwi uczestnikom udział w otwartej, moderowanej dyskusji, która ma na celu wypracowanie konkretnych rozwiązań. Dokładny program spotkania oraz szczegóły organizacyjne znajdą Państwo poniżej:

Spotkanie skierowane jest zarówno do użytkowników, dostawców i twórców rozwiązań cyfrowych dla służby zdrowia, jak i przedstawicieli środowisk opiniotwórczych.

Uczestnictwo w warsztacie jest bezpłatne. Liczba uczestników jest ograniczona do 20.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego


oraz przesłanie na adres justyna.blotna@dreberis.com. Termin nadsyłania zgłoszeń najpóźniej do 08.03.2017 (środa). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do wczesnej rejestracji.


Wydarzenie organizowane jest przez DREBERIS we współpracy z Polskim Innowacyjnym Klastrem PIKMED, Klastrem Life Science Kraków oraz Polską Federacją Szpitali.

dreberis