IV Targi Projektów Akademickich – Kraków, 24 maja 2017

Targi Projektów Akademickich

Uczelniana organizacja studencka EESTEC, działająca przy Akademii Górniczo-Hutniczej im. St.Staszica w Krakowie zaprasza na IV Targi Projektów Akademickich. Odbędą się one 24 maja 2017 roku w głównym gmachu Akademii Górniczo-Hutniczej A0 w Krakowie.

To wydarzenie stworzone dla studentów, którzy realizują innowacyjne projekty. Targi mają pomóc im nawiązać kontakty z przedstawicielami biznesu i przemysłu. Dla Firm może to być okazja do spotkania zdolnych, kreatywnych i pracowitych studentów, którzy mogą wkrótce zostać Państwa partnerami biznesowymi lub pracownikami.

W ramach Targów odbędzie się konkurs na najlepszy i najbardziej innowacyjny projekt. W tym roku będą one oceniane w dwóch kategoriach:

  • Indywidualni Wystawcy,
  • Koła Naukowe.

Do tegorocznej edycji konkursu zostało zgłoszonych 28 projektów. Wśród nich znalazły się: system wprowadzania tekstu za pomocą fal mózgowych dla osób sparaliżowanych, dron wzorowany na samolocie wojskowym Bell-Boeing V-22, z możliwością pionowego startu maszyny, sensor pyłu zawieszonego mierzący poziom zanieczyszczenia powietrza pyłami i gazami na odległość kilku kilometrów, łódź zasilana energią elektryczną, funkcjonalny system alarmowy i wiele innych.

Równolegle do konkursu głównego, kierownik projektu Inventorum dokona oceny projektów i wskaże ten z największym potencjałem do wdrożenia.

Zachęcamy do udziału w IV Targach Projektów Akademickich. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się pod poniższym linkiem:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKonkurs “Europejskie nagrody Promocji Przedsiębiorczości”
Następny artykułSpotkanie SIG – Biogospodarka | 22.05.2017 | podsumowanie