Kongres Eurobiotech 2017, Kraków 11-14 września

Kongres Eurobiotech 2017

Komitet Biotechnologii PAN, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polska Federacja Biotechnologii wraz z Targami w Krakowie zapraszają do udziału w 6 edycji Central European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH, który odbędzie się w Krakowie, w dniach 11 – 14 września 2017 r.
Tematyka Kongresu będzie bardzo szeroka. Podejmiemy zagadnienia nowatorskie jak symbioza sztuki i biotechnologii, czy podwójne zastosowanie biotechnologii, ale także najbardziej zasadnicze i podstawowe problemy jak: biomateriały, analityka medyczna, żywność oraz pasze.
Omawiać będziemy zagadnienia perspektywiczne, na przykład bioinformatykę i kwasy nukleinowe jako narzędzia w biogospodarce z uwzględnieniem CRISPR/Cas9, czy też komórki macierzyste, epigenetykę i rośliny transgeniczne.
W programie 24 sesje naukowe, obejmujące wszystkie kolory biotechnologii i wystawa towarzysząca. Równolegle planowana jest sesja studencka oraz Life Science Open Space poświęcony bioekonomii.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w ramach wieloletniej i owocnej współpracy z Targami w Krakowie udało nam się wynegocjować zniżkę 10% dla członków naszego Klastra LifeScience Kraków na opłatę rejestracyjną oraz na udział w wystawie towarzyszącej (zakup stoiska).
Celem zdobycia zniżki należy dokonać REJESTRACJI, a następnie wysłać mail na adres eurobiotech@targi.krakow.pl.
Firmy zainteresowane stoiskiem zapraszamy do kontaktu z organizatorami w celu uzyskania formularza dla wystawców: eurobiotech@targi.krakow.pl

Gorąco zachęcamy do rejestracji na to wydarzenie. Tematyka Kongresu będzie bardzo szeroka – obejmować będzie zagadnienia nowatorskie (jak symbioza sztuki i biotechnologii, czy podwójne zastosowanie biotechnologii) ale także najbardziej zasadnicze i podstawowe problemy jak: biomateriały, analityka medyczna, żywność oraz pasze. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zarejestruj się już teraz!


Z dumą informujemy, że w trakcie konferencji wykłady przedstawią najwyższej klasy uczeni, a także laureaci Nagrody Nobla, jak również kandydaci nominowani do tej wspaniałej nagrody, m.in.:

  • Prof. Ada Yonath (Nobel Prize Winner); Weizmann Institute of Science, Rehovot
  • Prof. Nikolaus Rajewsky; Max Delbrück Center for Molecular Medicine, Berlin
  • Prof. Magdalena Zernicka-Goetz; University of Cambridge
  • Prof. Jonathan Kimmelman; McGill Univeristy Montréal, Québec
  • Prof. Mauro Giacca; International Centre for Genetic Engineering and Biotechnology, Triest
  • Prof. Krzysztof Bankiewicz; University of California, San Francisco
  • Prof. Jonathan Heddle; Jagiellonian University in Kraków
  • Prof. Robert Huber (Nobel Prize Winner); Max Planck Institut, Berlin
  • Prof. Emmanuelle Charpentier; Max Planck Institut, Berlin
  • Prof. Abhay Pandit; National University of Galway

Zapraszamy! Pełny program oraz więcej informacji na stronie: http://eurobiotech.krakow.pl/.

Kongres odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.