Spotkania z Venture Capital i Seed Funds

Spotkania z Venture Capital

W dniach 1 czerwca (14:00 – 17:00) i 2 czerwca (9:00 – 12:00) 2017 odbędzie się pierwsze z czterech spotkań z inwestorami specjalizującymi się w sektorze life science, zaplanowane w ramach projektu ProBio Małopolska. Spotkanie składać się będzie z dwóch części:

1 czerwca 2017 Seminarium VC – what you need to know about Your VC Partner.

Zapraszamy na spotkanie z inwestorami z sektora life science. Celem spotkania jest zebranie doświadczeń i dobrych praktyk dotyczących poszukiwania i rozpoczynania współpracy z VC. Sektor life science oceniany jest jako najtrudniejszy i najbardziej wymagający zarówno od projektodawców, jak i inwestorów. Jak przekonać inwestora do swojego pomysłu – co powiedzieć, czego nie mówić, czym zachęcić, jak przygotować się do rozmowy? Jak przygotować prezentację? Wiedza i doświadczenie mogą okazać się tutaj bezcenne. Przekonaliście VC, ale co dalej? Czy wiesz, co pozytywna decyzja VC oznacza dla Ciebie i Twojego biznesu? Na seminarium prześledzimy wspólnie z praktykami cały proces przygotowania, negocjowania i praktycznego realizowania umowy inwestycyjnej. Spotkanie praktyków będzie znakomitą okazją do zweryfikowania aktualnej wiedzy i wymiany doświadczeń.

Seminarium prowadzone będzie w j. angielskim.
Udział w seminarium jest bezpłatny.

Kiedy?

1.06.2017, godz. 14:00-17:00

Gdzie?

Krakowski Park Technologiczny, ul. Podole 60, sala 3.22 – Solaris

Zarejestruj się już dziś!


2 czerwca 2017 Pitching sessions.

W drugim dniu wydarzenia zapraszamy do podjęcia wyzwania i przedstawienia swoich projektów przed przedstawicielami VC i Business Angels. Ta część spotkania przeznaczona jest dla firm, projektów, które mają już produkt i koncepcję jego rozwoju i chcą aktywnie poszukiwać partnerów zdolnych i chętnych zainwestować w prezentowane przedsięwzięcie. Prezentowane projekty muszą dotyczyć innowacyjnych produktów lub usług z sektora wysokich technologii – pierwszeństwo mają tematy dotyczące zdrowia i jakości życia. Zakładamy, że do prezentacji wybranych będzie 5 projektów najlepiej spełniających następujące kryteria:

  • Dojrzałość technologiczna – jaki jest stopień zaawansowania;
  • Dojrzałość rynkowa – jak dobrze zdefiniowany jest rynek docelowy;
  • Dojrzałość organizacyjna – jak doświadczony i zorganizowany jest zespół;
  • Własność intelektualna – czy i w jaki sposób zabezpieczone są prawa autorów.

Ocena kwalifikująca do prezentacji następować będzie na podstawie zgłoszenia i wywiadu z autorami projektu. Zachęcamy do podjęcia próby i zgłaszania projektów. Jeżeli jeszcze tego nie robiliście – to znakomita okazja spróbować ten „pierwszy raz”. Skorzystasz nawet, jeżeli projekt nie przejdzie do finałowej piątki – informacja zwrotna pozwoli Ci przemyśleć projekt i przygotować się do kolejnych podejść. Jeżeli to kolejna prezentacja, to zapewne już wiesz, że każde doświadczenie wzbogaca Twój projekt.

Kiedy?

2.06.2017, godz. 9:00-12:00

Gdzie?

Life Science Park, ul. Bobrzyńskiego 14, Kraków

Zarejestruj się już dziś!


Kolejne spotkanie z inwestorami – seminarium i Pitching session – będzie miało miejsce w październiku. Pierwszeństwo udziału będą miały projekty i zespoły bardziej doświadczone. Nawet najlepsza prezentacja nie gwarantuje sukcesu, ale my gwarantujemy, że biorąc udział w programie znacznie się do tego sukcesu zbliżysz.

Na spotkanie zapraszamy firmy z sektora MŚP. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza pod adresem: Formularz zgłoszeniowy dla MŚP.


OFERTA DODATKOWA!

WSZYSCY UCZESTNICY SEMINARIUM ORAZ PITCH SESESSIONS, A TAKŻE WSZYSCY KTÓRZY ZGŁOSZĄ SWÓJ PROJEKT DO PREZENTACJI OTRZYMAJĄ OD NAS MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO UDZIAŁU W KONFERENCJI IMPACT’2017, najważniejszym wydarzeniu regionu CEE poświęconym Economy 4.0, Industry 4.0 startup, fintech, insurtech, healthtech, 4IR, IoT, mobility, commercialization, open data, digitalization http://impactcee.com.

Skontaktuj się w nami w sprawie szczegółów oferty!


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Spotkania z inwestorami.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się


Spotkaniu patronuje „Doradca w Biznesie”.

Doradca w Biznesie