Seventh Central European Life Science Investment Conference

Seventh Central European Life Science Investment Conference

W dniach 25-27 października 2017 r. będzie miała miejsce kolejna edycja konferencji organizowanej przez Life Science Biznes Consulting LSBC Sp. z o.o. pod hasłem: “Investment and commercialization: time for internationalization and collaboration”.

“Central European Life Science Investment Conference” ma na celu stworzenie forum dyskusyjnego dla przedsiębiorców, inwestorów, ludzi zajmujących się transferem technologii oraz kadry kierowniczej w dziedzinie nauk przyrodniczych z Europy Środkowej.

Konferencja ta stwarza możliwości dla uczestników na:

  • wymianę pomysłów i doświadczeń twarzą w twarz,
  • nawiązanie nowych relacji biznesowych,
  • znalezienie partnerów dla przyszłych inwestycji i nawiązanie współpracy.

Jest to inicjatywa stworzona przez LSBC i kontynuowana już po raz siódmy, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród ludzi z biznesu jak i ze strony naukowców którzy chętnie pragną wdrożyć się w środowisko biznesu.

“Central European Life Science Investment Conference” jest skierowana do osób na różnych szczeblach kariery zarówno tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nauką i biznesem oraz takich, którzy prowadzą już własne badania i pragną zaprezentować je innym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla początkujących badaczy którzy będą mieli okazje poznać nowe osoby z branży działające w Europie środkowej w celu nawiązania pierwszych kontaktów zarówno naukowych jak i biznesowych, dyskusji na interesujące ich tematy, a także do zdobycia doświadczenia i odnalezienia się w środowisku naukowym. Również bardziej doświadczeni badacze znajdą sposobność do opowiedzenia o swoich dokonaniach i przedyskutowania z innymi nurtujących ich kwestii.

Program konferencji obejmuje szereg paneli dyskusyjnych oraz wykłady zaproszonych gości – wybitnych naukowców i przedsiębiorców o znaczącym dorobku naukowym i biznesowym w dziedzinie “life science”.

Poprzednie edycje konferencji “Central European Life Science Investment Conference” cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały docenione przez uczestników jako wydarzenie, które powinno na stałe zagościć w kalendarzu konferencji o tematyce “lifescience” co potwierdza fakt gości którzy co roku powracają na to wydarzenie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji pod adresem: Siódma edycja konferencji.