Start-Upy jadą do Berlina – Polish Tech Night | 21 czerwca

Polish Tech Night

#PolishTechNight to szansa dla polskich startupów na sukces w Niemczech – druga już edycja odbędzie się 21 czerwca 2017 r. w samym sercu Berlina – w BASECAMP Telefónica.

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie potencjału polskich startupów i mlodych firm z branzy High-Tech niemieckim inwestorom, potencjalnym partnerom biznesowym i berlińskiej społeczności startupowej.

Jest to przede wszystkim szansa dla młodych przedsiębiorców z branż: IoT, Connectivity, MedTech, Digital/Mobile Health, MarTech czy FinTech, zastanawiających się nad ekspansją do Niemiec.

Pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2016 roku. Tym razem Polish Tech Night to nie tylko wieczorny event. Wydarzenie zostało wzbogacone o warsztaty w kancelarii prawnej Härting | Polish Desk na temat niezbędnych aspektów prawnych, które należy wziąć pod uwagę przy zakładaniu firmy w Niemczech lub takich tematów jak prawa autorskie, ochrona danych osobowych oraz regulacje e-commerce w Niemczech i w Berlinie. Rundy finansowania oraz ich specyfikacje zostaną przedstawione podczas warsztatów przez Venture Capital NEUFUND. Uzupełniająco, 22 czerwca, planowane są wizyty w akceleratorach i przestrzeniach coworkingowych, m.in. Cube Global, czy Parku Technologicznym Adlershof.

Podczas wieczornego eventu wszystkie startupy, które wyrażą chęć, będą miały możliwość zaistnienia w specjalnie przygotowanej “networking area” w przestrzeni Basecamp Telefónica. W tym miejscu wyświetlane będą wszystkie portfolio obecnych firm z Polski oraz będzie możliwość networkingu biznesowego z zainteresowanymi firmami i inwestorami z Niemiec.

Telefónica to nie tylko powszechnie znany międzynarodowy operator komunikacyjny – dziś jest to także hotspot niemieckiej stolicy, gdzie cyfrowa przyszłość jest głównym przedmiotem dyskusji i może być doświadczona z pierwszej ręki podczas wielu eventów. Innymi słowy, jest to idealna lokalizacja na ten wieczorny event!

Plan ramowy:

  • 21.06 Wyjazd w godzinach porannych. PolishTechNight w BASECAMP Telefónica, networking biznesowy z niemieckimi przedsiębiorcami i VC.
  • 22.06 Wizyty w akceleratorach i przestrzeniach coworkingowych, m.in. Cube Global, czy Parku Technologicznym Adlershof.
  • 23.06 Powrót busem do Krakowa.

Szczegółowy program eventu: Program Polish Tech Night.


Jak aplikować na wyjazd do Berlina?

Zapisy na wyjazd odbywają się za pośrednictwem formularza: ZAPISY
Na wyjazd może się zakwalifikować jedna osoba z firmy. Wszyscy wybrani zostaną poinformowani mailowo.

Polish Tech Night 2017 to sytuacja win-win dla wszystkich!
Co prawda szansę pitchowania przed VC i widownią dostanie tylko 6 Start-Upów z Polski, jednak w networkingu, workshopach i zaplanowanych dwudniowych atrakcjach mogą wziąć udział wszyscy — za darmo!

Jak aplikować na pitchowanie na Polish Tech Night 2017?

Zapraszamy polskie Start-Upy do składania aplikacji online (Aplikacja on-line). Formularz należy wypełnić w języku angielskim. Aplikacje należy złożyć do 14.06.2017 roku.
Pozostali zainteresowani wydarzeniem również mogą zarejestrować swoją obecność na Polish Tech Night Berlin za pomocą formularza!

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzięki temu koszty przejazdu i noclegów dla uczestników są pokrywane w całości w ramach projektu.


Osoba do kontaktu: Jarosław Chojnacki

Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o. / Krakow Technology Park
ul. Podole 60, 30-394 Kraków
K: +48 786-140-190
T: +48 12 345 32 07
F: +48 126401945
M: jchojnacki@kpt.krakow.pl

Krakowski Park Technologiczny