Konferencja – Twój biznes na celu cyber-ataku

Twój biznes na celu cyber-ataku

Mamy przyjemność zaprosić na bezpłatną konferencję pt. “Twój biznes na celu cyber-ataku”. Konferencja odbędzie się 12 kwietnia 2017 r. w Kinie Kijów Centrum w Krakowie przy al. Krasińskiego 34.

Konferencja jest pierwszym w Małopolsce spotkaniem przedsiębiorców i właścicieli firm z praktykami w dziedzinie zwiększania bezpieczeństwa informatycznego oraz firmami oferującymi usługi ochrony przed cyberzagrożeniami. To także możliwość poznania nowych regulacji prawnych z zakresu cyberbezpieczeństwa, które niosą za sobą odpowiedzialność finansową wszystkich przedsiębiorców.

W WYDARZENIU POTWIERDZIŁO SWÓJ UDZIAŁ BARDZO WIELE MAŁOPOLSKICH FIRM ZAINTERESOWANYCH POPRAWĄ BEZPIECZEŃSTWA W SIECI

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego prezentowanymi przez najlepszych w tej dziedzinie. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie, elektroniczny poradnik dotyczący możliwości uzyskania dofinansowania zewnętrznego na inwestycje związane z bezpieczeństwem cyfrowym w perspektywie finansowej 2014 – 2020.

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie: www.cyberbezpieczny.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga rejestracji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 [iconbox_top title=”Cyberbezpieczeństwo – program” icon=”PDF_Document.png”]Cyberbezpieczeństwo – program