Warsztaty “Czy chcesz być Start-upem?”

Warsztaty

W środę 19.10.2016 o godz. 15.00 Pre Acceleration Point w SPCleantech organizuje we współpracy z NordicHouse oraz KIC InnoEnergy warsztaty dla początkujących start-upowców „Czy chcesz być Start-upem?”. Warsztaty organizowane w ramach Małopolskiego Tygodnia Innowacji będą miały miejsce w NordicHouse, ul. św. Anny 5.

SPCleantech buduje i wspiera rozwój aktywnego środowiska start-upowego w Polsce, zwłaszcza dla start-upów we wczesnej fazie pomysłu i wypracowywania modelu biznesowego. Celem warsztatów organizowanych przez SPCleantech jest przekazanie doświadczeń polskich i skandynawskich mentorów do polskich start-upów oraz coachów. SPCleantech współpracuje z grupą doświadczonych mentorów z Danii, Szwecji i Finlandii.

Celem programów Pre-Accelerator jest wzmocnienie pozycji młodych innowatorów poprzez przekazanie im cennych narzędzi oraz informacji, potrzebnych do wdrożenia innowacyjnych pomysłów. Programy te są również efektywną metodą podnoszenia świadomości lokalnej społeczności w zakresie przedsiębiorczości i promowania przedsiębiorczego sposobu myślenia.


Nasze warsztaty organizowane są w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji i zwracają się do przedsiębiorczych osób mających pomysł na Start-up, znajdujących się we wczesnej fazie działania lub wypracowywania modelu biznesowego.
Warsztaty trwają 2 godziny.

Podczas warsztatów możesz dowiedzieć się:

  • co to jest start-up
  • jak znaleźć pierwszych klientów
  • jak stworzyć model biznesowy
  • co tworzy wartość dla klienta
  • co to jest MVP – minimum viable product
  • jak zaprezentować swój start-up inwestorom
  • jak zdobyć finansowanie
  • jak osiągnąć sukces

Pełen program dostępny jest na stronie internetowej Małopolskiego Festiwalu Innowacji:
www.festiwalinnowacji.malopolska.pl
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, na niektóre z nich obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.


Janusz Kahl
Managing director
South Poland Cleantech Cluster
NordicHouse
ul. św. Anny 5
31 – 008 Kraków