Wirtuale.pl

WIRTUALE.PL

Założyciele spółki zbierają doświadczenie w branży internetowej od 1997 roku, czyli blisko 20 lat. Spółka WIRTUALE.PL została założona w 2000 roku.

Od samego początku działa w dziedzinie projektowania i tworzenia usług internetowych oraz ich sprzedaży z wykorzystaniem wielu kanałów do różnych segmentów klientów. W 2012 Spółka została przekształcona w spółkę akcyjną.

W 2010 roku na rynku pojawiła się marka UTI.PL, należąca do WIRTUALE.PL S.A., która od 3 lat notuje dynamiczny wzrost. Obecnie spółka obsługuje już blisko 20tys. klientów. WIRTUALE.PL S.A. korzysta także z dofinansowania unijnego, z którego dotychczas pozyskane zostało prawie 1,5mln złotych. Spółka posiada rozbudowaną i stale rosnącą sieć sprzedaży 40-tu doświadczonych konsultantów telefonicznych. Spółka posiada zaplecze technologiczne i specjalistów z dziedziny ICT, e-marketingu, BigData, Cloud, Machine learning. Zespół osób zarządzających i menedżerów pozwala spółce na rozwój kilku projektów jednocześnie, które razem są dla siebie komplementarne i korzystają z efektu synergii, dzięki wykorzystywaniu wspólnych zasobów do realizacji poszczególnych elementów procesu produkcji, marketingu i sprzedaży.

Spółka buduje swoją strategię rozwoju na rosnącym zapotrzebowaniu przedsiębiorstw na wykorzystanie nowoczesnych technologii i narzędzi w zakresie e-marketingu, e-commerce, ICT, Cloud, BigData. Najbardziej stabilnym na dzień dzisiejszy kierunkiem rozwoju Spółki jest Supermarket Usług Internetowych UTI.PL.

Adres

WIRTUALE.PL
ul. Olszewskiego 6,
25-663 Kielce

Kontakt

Wojciech Korona
Tel.: +48 41 3303510,
e-mail: info@wirtuale.pl

Strona www

Członkowie Klastra