Olimp Laboratories sp. z o.o.

OLIMP LABORATORIES

Spółka OLIMP LABORATORIES to dynamicznie rozwijająca się polska firma założona w 1990 r. produkująca suplementy diety, dietetyczne środki spożywcze oraz produkty lecznicze i wyroby kwalifikowane do żywności funkcjonalnej. 
Asortyment obejmuje ponad 600 wyrobów wytwarzanych w postaci tabletek, kapsułek, koncentratów w proszku oraz specjalistycznych form płynnych. Firma wdraża corocznie kilkadziesiąt nowych produktów, implementując w nich nierzadko najnowsze osiągnięcia nauki w zakresie żywienia człowieka i technologii wytwarzania. W ciągu ponad dziesięcioletniej obecności Olimp Labs na ponad 70 rynkach międzynarodowych udało się Spółce uzyskać silną pozycję w segmencie suplementów dedykowanych również dla osób aktywnych fizycznie.

OLIMP LABORATORIES dysponuje nowoczesnym, wyodrębnionym organizacyjnie Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym wyposażonym w zaawansowaną aparaturę badawczą, uzupełnioną o wysokiej klasy urządzenia techniczne do wytwarzania w skali laboratoryjnej i półtechnicznej. To połączenie pozwala na kompleksowe i zintegrowane ujęcie cyklu badawczo-rozwojowego. Spółka nieprzerwanie realizuje prace rozwojowe i badania przemysłowe w zakresie innowacyjnych technologii, a także realizuje badania na ochotnikach, co sumarycznie umożliwia wprowadzanie na rynek zaawansowanych produktów z wymienionych wcześniej kategorii.

Adres

Olimp Laboratories sp. z o.o.
ul. Nagawczyna 109C,
39-200 Dębica

Kontakt

Piotr Kaczka
Tel.: +48 14 680 32 74,
e-mail: p.kaczka@olimp-labs.com

Strona www

Członkowie Klastra