Sensinum

SENSINUM

Specjalizujemy się w realizacji złożonych projektów teleinformatycznych. Tworzymy od podstaw dedykowane systemy webowe i mobilne, a także projektujemy do nich intuicyjne interfejsy użytkownika. Dzięki wykorzystaniu najnowszych i sprawdzonych technologii dostarczane przez nas produkty cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, łatwością użytkowania i ergonomicznością oraz wyjątkowo przyjaznym wyglądem.

Podstawowy zakres kompetencji uzupełniliśmy o wiedzę pozwalającą nam konstruować inteligentne urządzenia, a także opracowywać innowacyjne algorytmy przetwarzania danych. W ten sposób projektujemy unikatowe rozwiązania tworzące inteligencję otoczenia oraz współczesny Internet Rzeczy. Specjalizujemy się w cyfrowej analizie sygnałów, sztucznej inteligencji oraz prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych. Tworzymy rozwiązania z pogranicza informatyki, elektroniki oraz biocybernetyki i inżynierii biomedycznej.

Nasza główna działalność skoncentrowana jest na poszukiwaniu i organizacji nowych, innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych odpowiadających na potrzeby najbardziej wymagających segmentów rynku. Specjalistyczna wiedza w dziedzinie przedsiębiorczości, doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu nowatorskich projektów teleinformatycznych, a przede wszystkim własne zaplecze techniczne dają nam podstawy do tworzenia pionierskich produktów.

Adres

ul. Krowoderska 63B/6,
31-158 Kraków

Kontakt

Tel.: +48 12 3522822,
e-mail: biuro@sensinum.pl

Strona www

Członkowie Klastra