Spotkanie SIG Klastra: BiOGOSPODARKA

Speaker Giving a Talk at Business Meeting. Audience in the conference hall. Business and Entrepreneurship. Panoramic composition suitable for banners.

Tematem kolejnego spotkania tej grupy BIOGOSPODARKA będą perspektywy  rozwoju w kontekście projektów, w których mogą uczestniczyć podmioty z Małopolski.

W programie:

  1. Regionalne Agendy Naukowo – Badawcze: jesteśmy w trakcie definiowania zagadnień badawczych, które zostaną uwzględnione w dokumencie końcowym dla NCBiR. Na spotkaniu zrobimy podsumowanie, tego, co powinno znaleźć się w dokumencie. Zgłoszenia zagadnień badawczych przyjmujemy za pośrednictwem formularza:
  2. Wyzwanie dla sektora biznesowego i naukowego: zaprezentuj swoje działania i wpływ na biogospodarkę podczas Europejskiego Kongresu Biotechnologii (ECB2016). Opis w postaci inforgrafiki zostanie pokazany na wernisażu pn. „Bioeconomy  Open Space & Exhibition”.
  3. Prezentacje działań, projektów, pomysłów realizowanych w środowisku – chętnych do pokazania się prosimy o kontakt z biurem Klastra.

Biogospodarka to jeden z wiodących kierunków Inteligentnej Specjalizacji Nauki o Życiu w Małopolsce. Celem spotkania jest przedyskutowanie aktualnych i planowanych działań w tej dziedzinie oraz ustalenie programu współpracy, w tym również zagadnień badawczych do RANB.

SIG, to skrót od Special Interest Group, czyli „grupy tematycznej” – formuły, która wykorzystywana jest powszechnie w dużych sieciach współpracy zarówno w Europie, jak i na innych kontynentach. SIGi w Klastrze LifeScience Kraków powstają wokół interdyscyplinarnych tematów, w których zainteresowanie wyraża się poprzez podejmowanie wspólnych projektów i wyzwań. Wspieramy aktywne SIGi poprzez organizowanie finansowego wsparcia i promocję działań oraz zaangażowanych podmiotów.

SIG Biogospodarka

18 luty 2016 | godz. 17.00,

Dom Nordycki | ul. Św Anny 5 | Kraków

Zarejestruj się

Biotechnology woman engineer examining plant leaf for disease