Konferencja Printed Health #2: Aktualne zastosowania druku 3D w medycynie

Konferencja Printed Health #2

Printed Health #2: Aktualne zastosowania druku 3D w medycynie to kolejna edycja największej w tej części Europy konferencji dotyczącej wykorzystania technologii druku przestrzennego w medycynie. Celem wydarzenia jest tworzenie płaszczyzny do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowaniu kontaktów między ośrodkami naukowymi, medycznymi oraz biznesem.

Poprzednia edycja zgromadziła ponad 200 uczestników oraz czołowych ekspertów wykorzystujących druk 3D w chirurgii, ortopedii oraz implantologii. W tej edycji zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie w Polsce. Lekarze praktycy, naukowcy oraz specjaliści druku 3D zaprezentują swoje prace w formie case study.

Dla kogo jest konferencja?

PrintedHealth #2 adresowana jest do osób z różnych środowisk zainteresowanych tworzeniem bądź wdrażaniem druku 3D w zastosowaniach w medycynie. Zapraszamy szczególnie przedstawicieli środowiska medycznego (nie tylko lekarzy!), producentów drukarek i osoby świadczące usługi projektowania i druku 3D a także naukowców uczelni medycznych i technicznych.

Uczestników, którzy nie znają podstaw technologii druku 3D zapraszamy na wykład wprowadzający w czasie którego poznają podstawowe metody, ich zasadę działania oraz zastosowanie. W międzyczasie, przed Aulą dla wszystkich uczestników serwujemy poranna kawę i zapraszamy do dyskusji!

Bilety wstępu na Printed Health #2 dostępne są w kilku pulach z ograniczoną ilością biletów. Im wcześniej dokonasz zakupu, tym niższa cena. W systemie rejestracyjnym znajdziesz informację o tym, ile biletów zostało w każdej puli.

Więcej na temat konferencji można przeczytać na stronie poświęconej PrintedHealth #2.