BIONNALE 2017, Berlin-Brandenburgia

BIONNALE 2017

BIONNALE 2017 to największa impreza networkingowa w obszarze life science i healthcare (opieki zdrowotnej) w Niemczech, na której spotykają się przedstawiciele środowisk akademickich i biznesu. Jest to okazja do poznawania się i nawiązywania kontaktów, które z czasem przeradzają się w partnerstwa strategiczne.

W 2016 roku z mocnych stron networkingu skorzystało ponad 800 uczestników tego wydarzenia. BIONNALE 2017 ponownie skoncentruje się na biotechnologii, farmaceutykach i technologii medycznej. Hasło kluczowe imprezy to „współpraca międzysektorowa”.

W Berlinie czekają na Państwa:

  • Program konferencyjny z naciskiem na life science w Berlinie-Brandenburgii
  • Partnering z wykorzystaniem systemu matchmakingowego
  • Prezentacje firm
  • Wystawy branżowe prezentująca produkty i usługi
  • Wieczorne przyjęcie

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie informuje o możliwości wzięcia udziału w spotkaniach kooperacyjnych odbywających się w Berlinie w dniu 17 maja 2017 podczas XV. edycji konferencji BIONNALE 2017.

Spotkania organizowane są przez Berlin Partner fuer Wirtschaft und Technologie GmbH. Miejscem spotkań będzie Dom Ludwika Erharda (koło ogrodu zoologicznego).

Uczestnicy (firmy, jednostki B+R, uczelnie, klastry) będą mieli możliwość spotkania potencjalnych partnerów/klientów dzięki uprzednio przygotowanym 30-minutowym rozmowom.

W dniu 16 maja od godz. 13:00 dla chętnych zaplanowana jest wycieczka wraz ze zwiedzaniem BiotechPark Berlin-Buch, jednego z czołowych biomedycznych centrów w Niemczech.

BIONALLE 2017 to impreza bezpłatna. Wymagana jest darmowa rejestracja.

Więcej informacji na temat wydarzenie można przeczytać na stronie: www.b2match.eu/bionnale2017.
Więcej informacji na temat spotkań kooperacyjnych można uzyskać w Ośrodku Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, tel. 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się