BIOVISION 2017, światowe forum Life Science

BioVision 2017

W dniach 4 – 6 kwietnia 2017 zapraszamy na dwunastą już edycję światowego forum Life Science – BIOVISION 2017, które w tym roku odbywać się będzie w Centrum kongresowym w Lyon (Francja) – (BIOVISION 2017).

Biovision 2017 to wyjątkowa coroczna impreza poświęcona łączeniu nauki o życiu z mediami, przemysłem i społeczeństwem. W tym roku główni gracze z sektora zdrowotnego reprezentujący poszczególne etapy łańcucha wartości (badania, innowacje, partnerstwo i finanse) uczestniczyć będą w dyskusji, wymianie doświadczeń, w celu otrzymania konkretnych rozwiązań dla istniejących i przyszłych problemów zdrowotnych.

Biovision 2017 to wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych działaniem w obszarze inteligentnej specjalizacji „Nauki o życiu”.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie www.biovision.org oraz w załączonym dokumencie:
[iconbox_top icon=”PDF_Document.png”]Szczegóły Biovision 2017[/iconbox_top]


Rejestracja odbywa się na stronie:
Rejestracja BIOVISION 2017


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Zgłoś swój udział!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się