Cosmetic 360 – Innowacyjne rozwiązania w przemyśle kosmetycznym

Cosmetic 360

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej wystawie poświęconej innowacjom i innowacyjnym rozwiązaniom dla przemysłu perfumeryjnego i kosmetycznego „Cosmetic 360”, która odbywać się będzie w dniach 18-19 października 2017 w Paryżu.

Cosmetic-360 to forum wymiany i odkrywania innowacji, Cosmetic 360 oferuje możliwość zapoznania się z najnowszymi innowacjami i usługami kosmetycznymi jutra.

Składniki, preparaty, opakowania, testy, gotowe produkty … zadziwi Cię technologiami, procesami, koncepcjami i usługami.

Podczas forum uwzględniono wszystkie formy innowacji:

  • Innowacje technologiczne,
  • Innowacje produktowe,
  • Innowacje w procesach,
  • Innowacje w usługach.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie www.cosmetic-360.com.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań, a także możliwość otrzymania bezpłatnej wejściówki na targi.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się