ECHAlliance @ eHealth Week – Malta, 10 – 12 Maj 2017

eHealth Week 2017

Głównym tematem imprezy eHealth Week 2017 będzie „Data for Health”, czyli informacje na temat zdrowia pacjenta jako klucz do zrównoważonej spersonalizowanej opieki. Dostępność danych to podstawa świadczenia usług oraz rozwoju skutecznej polityki zdrowotnej. Podczas Tygodnia eZdrowia, prelegenci skupiać się będą na temacie tworzenia danych osobowych dotyczących zdrowia pacjentów, ich przechowywania, udostępniania i wykorzystywania.

Zapraszamy na workshopy przygotowane przez ECHAlliance, które obejmują tematy:

  • ECHAlliance Members
  • International Ecosystem Network
  • eHealth Strategy Working Group
  • Medicines Optimization Working Group
  • Mental Health & Wellbeing Working Group
  • Coalition of the Willing
  • Other related topics

Tegoroczny Speakers’ Corner organizowany jest wspólnie przez HIMSS Europie, ECHAlliance i Komisję Europejską w celu wspierania MŚP oraz projektów finansowanych przez UE.

eHealth Week to idealna okazja do spotkań i dzielenia się pomysłami dla decydentów, przedstawicieli przemysłu i praktyków. HIMSS-GONG International oraz ECHAlliance zapraszają do utworzenia swojego stanowiska w pawilonie UE i tym samym do przyłączenia się do sieci interesariuszy prezentujących osiągnięcia, które dokonane zostały dzięki projektom finansowanym przez UE.

Więcej informacji na stronach poświęconych wydarzeniu: www.echalliance.com oraz www.ehealthweek.org.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się