EHPPA DAYS 2017 czyli Europejskie spotkania z kupcami

EHHPA Days 2017

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu „EHPPA DAYS 2017 – Europejskie spotkania z kupcami w sektorze zdrowia”.

EHPPA DAYS 2017 czyli Europejskie spotkania z kupcami w sektorze zdrowia, są organizowane w dniach 28-29 września 2017 w Paryżu, przez stowarzyszenie kupców z 9 europejskich krajów (EHPPA), zrzeszenie kupców dla sektora zdrowia we Francji (RESAH) oraz sieć Francuskich Izb Przemysłowo-Handlowych.

Celem wydarzenia jest połączenie dostawców innowacyjnych rozwiązań dla szeroko pojętej branży medycznej z najważniejszymi kupcami publicznym z sektora zdrowotnego. W trakcie wydarzenia można wziąć udział w indywidualnych spotkaniach B2B, oraz zaprezentować swoje produkty i tym samym sprzedać je do największych europejskich odbiorców. To również okazja, żeby poznać aktualne procedury zakupowe obowiązujące w Europie.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza jest partnerem tego projektu i odpowiada za udział firm z Polski w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie www.rencontres-sante.com oraz w załączniku.

[iconbox_top title=”Szczegóły EHPPA Days 2017″ icon=”Documents.png”]EHPPA Days 2017


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się