Międzynarodowa konferencja dotycząca Technologii energii odnawialnej – REGATEC 2017

REGATEC 2017

Ponad 70 prezentacji na sesjach plenarnych i równoległych oraz sesja plakatowa wraz z obszerną wystawą sprawiają, że REGATEC 2017 jest dynamicznym punktem dostępowym dla gazowego środowiska energetycznego.

REGATEC koncentruje się na technicznym i przemysłowym ukierunkowaniu na przetwarzanie bio-, elektro- i termochemiczne biomasy / odpadów na biometan, biomasy do produkcji kogeneracji i kriogenicznej modernizacji.

Istnieje wiele synergii między fermentacją beztlenową, gazem zasilającym i gazyfikacją biomasy, które oczekują na wykorzystanie. Głównym celem konferencji jest stworzenie platformy dla tych trzech sektorów oraz podkreślenie najnowszych postępów, a także zapoczątkowanie nowych pomysłów i spostrzeżeń.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie www.regatec.org.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się