Invitation for Smart Health – 15-16 czerwca, Budapeszt

Smart Health Budapest

Smart Health Budapest to dwudniowe wydarzenie dotyczące branży Digital Health. Impreza jest współorganizowana przez ambasady francuskie i francuskie instytuty państw grupy Wyszehradzkiej. Smart Health Budapeszt jest częścią Dni Zdrowia.
Dni Zdrowia to inicjatywa łącząca spotkania biznesowe organizowane przez Business France (od strony handlowej) oraz Smart Health Budapest (ze strony współpracy w dziedzinie innowacji).

Smart Health Budapest 2017 umożliwia wybranym Start-Upom, firmom, ośrodkom badawczym oraz „venture capitals” pochodzącym z pięciu różnych krajów (Francji i krajów Wyszehradzkich), aby zebrać się w spotkaniu typu networking / B2B w centrum Europy Środkowej. Smart Health to doskonała okazja do wymiany wiedzy, pomysłów oraz nawiązania nowych kontaktów.

Smart Health ma zajmować znaczące miejsce w naszym codziennym życiu oraz w rozwoju nowych procesów medycznych i rozwiązań. Eksperci z Francji, Słowacji, Polski, Węgier i Republiki Czeskiej podzielą się z nami swoimi doświadczeniami i poradami.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie www.smarthealth2017.wixsite.com.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się