Weź udział w Targach Arab Health 2017 w Dubaju!

Targi Arab Health 2017

Trwa rekrutacja firm, zainteresowanych uczestnictwem w targach Arab Health, organizowanych w Dubaju, w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2017 roku.

W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w imprezach targowych i partneringowych (Projekt ProBio Małopolska).


Arab Health to największa impreza targowa gromadząca specjalistów z sektora zdrowotnego odbywająca się na Bliskim Wschodzie. W tym roku spodziewanych jest 4400 firm z branży medycznej z 70 krajów z Bliskiego Wschodu, Azji, Europy i USA.

Jak co roku organizatorzy wydarzenia oferują kilkanaście konferencji towarzyszących, o szerokim wachlarzu tematycznym, gdzie poruszane będą tematy z zakresu medycyny oraz systemu organizacji i zarządzania opieką zdrowotną. Eksperci z całego świata prezentować będą najnowsze rozwiązania i technologie mające na celu podniesienie poziomu leczenia pacjenta. Na interesujące Państwa tematy będzie można również porozmawiać w trakcie przerw networkingowych.

Dodatkowo na Arab Health zorganizowanych będzie 38 pawilonów, dedykowanych poszczególnych krajom, w tym również Polsce. Warto więc wykorzystać taką okazję i pokazać szerokiemu gronu odbiorców to co ma się najlepszego w swojej ofercie!

ProBio Małopolska

Wyjazd na targi organizowany jest w ramach projektu ProBio Małopolska, którego celem jest wzmocnienie konkurencyjności MŚP działających w obszarze inteligentnej specjalizacji ‘Nauki o Życiu’ poprzez zintegrowany program promocji oferty gospodarczej powiązany z programem stymulowania i wspierania ekspansji na rynki międzynarodowe.


Więcej informacji na temat Arab Health: arabhealthonline.com/

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się