Start It Up! – IV edycja wydarzenia dla start-up’ów

Start It Up

9 listopada w Technoparku Gliwice odbędzie się IV edycja eventu pn. „Start IT Up” skierowanego do pasjonatów, start-up’ów i osób posiadających pomysł na własną działalność.

Zgłoś swój pomysł biznesowy i zawalcz o 300 tys. zł na rozwój!

Praktyczne rady mentorów, wystąpienia eksperckie oraz Konkurs na ciekawy pomysł biznesowy!

Pomysłodawcy mogą zgłosić swój pomysł biznesowy za pośrednictwem prostego formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie wydarzenia. Zgłoszenia przyjmowane są do 31.10.17!

Wśród prelegentów tegorocznej edycji wydarzenia znaleźli się m.in:

  • Paweł Tkaczyk, prezes agencji brandingowej MIDEA, specjalista od marketingu uhonorowany w 2011 roku nagrodą Człowieka Roku Polskiego Marketingu. Autor dwóch bestsellerów – „Zakamarki marki” (która zdobyła tytuł Marketingowej Książki Roku) oraz „Grywalizacja” (pierwsze miejsce na liście bestsellerów OnePress),
  • Maciej Westerowski, trener, doradca zawodowy, wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, przewodnik górski, organizator eventów, wyjazdów integracyjnych, pokazów autorskich, wystaw i festiwali. Od 3 lat jest trenerem w programie Google Internetowe Rewolucje,
  • Michał Mikulski: właściciel EGZOTech Sp. z o.o., wynalazca egzoszkieletu i robota do rehabilitacji EgzoEMG,
  • Ireneusz Plaza, praktyk biznesu z 26-cio letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych, w tym 17 lat sprawowania funkcji prezesa zarządu. Pionier branży telemedycznej w Polsce – pomysłodawca, założyciel oraz 11-letni prezes Telemedycyny Polskiej S.A. – lidera rynku telemedycznego w Polsce, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect.

To wydarzenie daje szansę młodym i przedsiębiorczym osobom ze środowiska akademickiego na zdobycie wiedzy poprzez wymianę doświadczeń z osobami z branży, a także na znalezienie partnerów lub inwestorów.

Wstęp wolny! Wystarczy się zarejestrować: www.start-it-up4.evenea.pl.