Konferencje

KONFERENCJE

- Advertisement -

KATEGORIE WYDARZEŃ

Szkolenia i Warsztaty Seminaria Konferencje Spotkania SIG Śniadania VIP
Wrz
26
śr
2018
Największe problemy z RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych po stu dniach obowiązywania @ Kino Kijów.Centrum
Wrz 26@08:30 – 14:00

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Największe problemy z RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych po stu dniach obowiązywania”, która odbędzie się już 26 września br. w godz. 9:00-14:00.

Ambicją Organizatorów konferencji jest przyczynianie się do rozwoju regionu, również poprzez wzrost wiedzy z zakresu ochrony danych. Posiłkując się autorytetami z tego obszaru pragniemy podnieść świadomość małopolskich firm i instytucji, że pojęcie bezpieczeństwa cyfrowego funkcjonuje także poza domeną wyłącznych działań IT, a nasze wspólne bezpieczeństwo staje się wypadkową aktywności podejmowanych przez instytucje prywatne i publiczne, społeczne jak również ich klientów.

Więcej informacji

Zarejestruj się już dziś!

Zapisz się

!!!Serdecznie zapraszamy!!!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale na konferencję obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Wrz
28
pt
2018
Małopolska Noc Naukowców w Parku LifeScience @ ul. Bobrzyńskiego 14
Wrz 28@18:00 – 21:00
Małopolska Noc Naukowców w Parku LifeScience @ ul. Bobrzyńskiego 14 | Kraków | małopolskie | Polska

Serdecznie zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców w Parku LifeScience Kraków, która odbędzie się już 28 września br. w godz. 18:00-21:00.

Małopolska Noc Naukowców to wyjątkowe wydarzenie, miejsce spotkań prawdziwych pasjonatów nauki. Organizowane od 2007 r. cieszy się coraz większą popularnością. Na przestrzeni lat zyskało miano jednej z największych inicjatyw popularnonaukowych w regionie, kraju, a nawet w Europie! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale na wybrane atrakcje obowiązuje wcześniejsza rejestracja

W programie znajdą się: warsztaty, eksperymenty i doświadczenia dla dzieci małych i dużych, ciekawe wykłady i pokazy dotyczące zdrowia i jakości życia, i inne atrakcje.

Więcej informacji

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale na wybrane atrakcje obowiązuje wcześniejsza rejestracja.