Konferencja: „Digital & Smart Living Centre: South Westphalia. Wymiana doświadczeń z przedstawicielami nauki i gospodarki Nadrenii Północnej-Westfalii”

Smart living centre

W imieniu Agencji Inwestycji i Promocji kraju związkowego Nadrenia Północna Westfalia – NRW.INVEST serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji: „Digital & Smart Living Centre: South Westphalia. Wymiana doświadczeń z przedstawicielami nauki i gospodarki Nadrenii Północnej-Westfalii”, która odbędzie się 4 grudnia 2017 r. o godz. 12.00 w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego (ul. Podole 60, Kraków).

Wydarzenie będzie platformą do wymiany doświadczeń z przedstawicielami nauki, instytucji otoczenia biznesu i przedsiębiorcami z subregionu Południowej Westfalii i oraz źródłem informacji dla Państwa na temat możliwości kooperacji z Nadrenią Północną-Westfalią, także w kontekście ekspansji na wymagające rynki tego kraju związkowego.

Konferencja „Digital & Smart Living Centre: South Westphalia. Wymiana doświadczeń z przedstawicielami nauki i gospodarki Nadrenii Północnej-Westfalii” to prezentacja potencjału najbardziej uprzemysłowionego subregionu w Nadrenii Północnej-Westfalii oraz największego w Europie skupiska światowych liderów branżowych. Południowa Westfalia, siedziba ponad 150 ukrytych championów, tradycyjnie specjalizuje się w branży przemysłu samochodowego, budowie maszyn oraz oświetleniu, systemach technicznych dla budynków oraz zabezpieczeniach i technologiach bezpieczeństwa.

Spotkanie rozpocznie się lunchem. W trakcie konferencji organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne.

Prosimy o potwierdzenie udziału na załączonym formularzu do dn. 22.11.2017 r.