LifeScience at SingularityU Summit Prague 2018

SingularityU Summit Czech

Zaproszono nas na SingularityU Summit Czech, który odbędzie się w Pradze w dniach 5-6 marca 2018 roku w Palác Žofín. Jest to dwudniowa konferencja z udziałem międzynarodowych mówców opowiadających o innowacjach, technologiach wykładniczych, sztucznej inteligencji i przyszłości biznesu.

Uniwersytet Singularity pochodzi z centrum badawczego NASA, w Dolinie Krzemowej (California) i przedstawia najnowsze trendy, badania i informacje o przyszłych technologiach, które zmienią świat i nasze życie.

Dzięki uznanym na arenie międzynarodowej i nagradzanym prelegentom, zapewniamy unikalne doświadczenie i zmieniamy perspektywę przyszłości. W trakcie konferencji będzie można porozmawiać o sztucznej inteligencji, wirtualnych światach, nowej energetyce, biomedycynie, neuronauce, zaskakującej technologii, przyszłości przedsiębiorczości i innych interesujących tematach.

Organizatorzy konferencji spodziewają się odwiedzających zarówno z Czech, jak i z zagranicy. Zauważyli duże zainteresowanie tą konferencją i mają już wielu potwierdzonych uczestników.

W ciągu dwóch dni w marcu na konferencji będzie można usłyszeć od światowych ekspertów w zakresie wykładniczych technologii, z Doliny Krzemowej i poza nią, i dowiedzieć się, jakie są tego implikacje dla nas. Eksperci odkryją także dla nas najnowocześniejszy postęp technologiczny w Czechach i całej Europie Środkowej.

Doświadczenie zdobyte na szczycie to coś więcej niż tylko rozmowy.

Więcej informacji o konferencji na stronie organizatora: www.singularityuczechsummit.com.

Dla członków Klastra zniżka na bilety wejściowe – zainteresowanych prosimy o kontakt.