Konferencja SPIN dotycząca transferu innowacji w Małopolsce – 7 kwietnia 2014

SPIN

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję poświęconą projektowi SPIN – Model transferu innowacji w Małopolsce, która odbędzie się 7 kwietnia 2014r. w Auditorium Maximum UJ Krakowie.

Zaproszeni paneliści omówią znaczenie innowacji, poziom wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w Małopolsce i ich znaczenie w gospodarce.

Istotną rolę w zwiększeniu intensywności transferu wiedzy i wykorzystania potencjału uczelni przez przedsiębiorstwa w Małopolsce pełni innowacyjny projekt o nazwie „SPIN – Model transferu innowacji w Małopolsce”.  Kluczowym elementem projektu są utworzone na małopolskich uczelniach Centra, których działalność koncentruje się na ułatwieniu transferu wiedzy do przedsiębiorstw.  Są to: Centrum Inteligentnych Systemów Informatycznych (Akademia Górniczo-Hutnicza), Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego (Politechnika Krakowska), Małopolskie Centrum Biotechnologii (Uniwersytet Jagielloński) oraz Małopolski Ośrodek Medycyny Translacyjnej (Collegium Medicum UJ).

Co zrobić, by innowacja stała się naszą rzeczywistością, a nie jedynie teorią? – to właśnie jedno z pytań, na które próbę odpowiedzi podejmie dyskusja podczas konferencji, do udziału w której serdecznie Państwa zapraszamy.

pdfSPIN – Agenda

 

pdf

SPIN – Zaproszenie

 

 http://spin.malopolska.pl/

 

Na konferencję można się zgłaszać przesyłając następujące dane na adres: spin@malopolska.mw.gov.pl

Nazwisko i imię:
Reprezentowana instytucja:
Adres:
Telefon:
Adres e-mail:
Nr bloku tematycznego:

Kontakt:

Zespół ds. realizacji projektu SPIN
Urząd Marszałkowski Województwa  Małopolskiego
Departament Polityki Regionalnej
tel. 012-2990662