Seminaria

SEMINARIA

Seminarium PARP i MSZ dot. przetargów na leki i medykamenty na...

Zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym przez Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych pn. "UNDP Procurement Support Services to the...

KATEGORIE WYDARZEŃ

Szkolenia Seminaria Konferencje Spotkania SIG Śniadania VIP
Sty
29
pon
2018
Targi Arab Health 2018 w Dubaju @ Dubai International Convention & Exhibition Centre
Sty 29 – Lut 1 całodniowy

Interesuje Cię nawiązanie kontaktów biznesowych na targach Arab Health w Dubaju? Chcesz skorzystać z dofinansowania wyjazdu? Zgłoś się! Trwa rekrutacja firm, zainteresowanych uczestnictwem!

Arab Health to największa impreza targowa gromadząca specjalistów z sektora zdrowotnego odbywająca się na Bliskim Wschodzie. W tym roku spodziewanych jest 4200 wystawców z branży medycznej oraz 103 000 uczestników ze 150 krajów z Bliskiego Wschodu, Azji, Europy i USA.


Więcej informacji

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się

Lut
19
pon
2018
Wpływ nowych reguł RODO na branżę life science @ ul. Bobrzyńskiego 14
Lut 19@14:00 – 17:30

Rozporządzenie UE w sprawie ochrony danych osobowych zacznie obowiązywać już za kilka miesięcy. Przepisy Rozporządzenia będą stosowane w każdym państwie Unii Europejskiej i będą miały ogromny wpływ na sektor life science. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z nowymi regułami oraz pokazanie podstawowych zasad ich wprowadzania.

Jakie są najważniejsze konsekwencje wejścia nowych przepisów dla firm i instytucji w Polsce? W jakich warunkach dane mogą być ponownie wykorzystane do nowego celu, innego niż pierwotny? Jak zarządzać transferem danych poza Europą zgodnie z nowymi zasadami? Jaki wpływ mogą mieć nowe zasady na marketing, badania rynkowe lub metody statystyk?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielą nasi eksperci!


Więcej informacji

Zarejestruj się już dziś!

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zapisz się

!!!Serdecznie zapraszamy!!!

- Advertisement -