Szkolenia

SZKOLENIA

Lean Management – Sprawne zarządzanie przez efektywne procesy

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu organizowanym przez Płocki Park Przemysłowo - Technologiczny S.A. pod hasłem Lean Management - „Sprawne zarządzanie przez...

KATEGORIE WYDARZEŃ

Szkolenia Seminaria Konferencje Spotkania SIG Śniadania VIP
Sty
23
wt
2018
Drugie Śniadania VIP Klastra – „Co w Klastrze piszczy?” @ ul. Józefa 17
Sty 23@09:00 – 11:00

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku – Drugie Śniadanie VIP Klastra LifeScience Kraków. Nowy Rok to nowe plany, możliwości oraz pomysły – a gdzie o nich najlepiej porozmawiać? Oczywiście na naszym wspólnym śniadaniu! Przedstawimy Państwu najnowszą OFERTĘ KLASTRA, a także zastanowimy się w jakiej formule, w jakim gronie i z jakimi tematami warto spotykać się na wspólnych Śniadaniach.


Więcej informacji

Zarejestruj się już dziś!

Zapisz się

!!!Serdecznie zapraszamy!!!


Sty
29
pon
2018
Targi Arab Health 2018 w Dubaju @ Dubai International Convention & Exhibition Centre
Sty 29 – Lut 1 całodniowy

Interesuje Cię nawiązanie kontaktów biznesowych na targach Arab Health w Dubaju? Chcesz skorzystać z dofinansowania wyjazdu? Zgłoś się! Trwa rekrutacja firm, zainteresowanych uczestnictwem!

Arab Health to największa impreza targowa gromadząca specjalistów z sektora zdrowotnego odbywająca się na Bliskim Wschodzie. W tym roku spodziewanych jest 4200 wystawców z branży medycznej oraz 103 000 uczestników ze 150 krajów z Bliskiego Wschodu, Azji, Europy i USA.


Więcej informacji

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się

- Advertisement -