Szkolenia

SZKOLENIA

Lean Management – Sprawne zarządzanie przez efektywne procesy

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu organizowanym przez Płocki Park Przemysłowo - Technologiczny S.A. pod hasłem Lean Management - „Sprawne zarządzanie przez...

KATEGORIE WYDARZEŃ

Szkolenia Seminaria Konferencje Spotkania SIG Śniadania VIP
Sty
29
pon
2018
Targi Arab Health 2018 w Dubaju @ Dubai International Convention & Exhibition Centre
Sty 29 – Lut 1 całodniowy

Interesuje Cię nawiązanie kontaktów biznesowych na targach Arab Health w Dubaju? Chcesz skorzystać z dofinansowania wyjazdu? Zgłoś się! Trwa rekrutacja firm, zainteresowanych uczestnictwem!

Arab Health to największa impreza targowa gromadząca specjalistów z sektora zdrowotnego odbywająca się na Bliskim Wschodzie. W tym roku spodziewanych jest 4200 wystawców z branży medycznej oraz 103 000 uczestników ze 150 krajów z Bliskiego Wschodu, Azji, Europy i USA.


Więcej informacji

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się

Lut
19
pon
2018
Wpływ nowych reguł RODO na branżę life science @ ul. Bobrzyńskiego 14
Lut 19@14:00 – 17:30

Rozporządzenie UE w sprawie ochrony danych osobowych zacznie obowiązywać już za kilka miesięcy. Przepisy Rozporządzenia będą stosowane w każdym państwie Unii Europejskiej i będą miały ogromny wpływ na sektor life science. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z nowymi regułami oraz pokazanie podstawowych zasad ich wprowadzania.

Jakie są najważniejsze konsekwencje wejścia nowych przepisów dla firm i instytucji w Polsce? W jakich warunkach dane mogą być ponownie wykorzystane do nowego celu, innego niż pierwotny? Jak zarządzać transferem danych poza Europą zgodnie z nowymi zasadami? Jaki wpływ mogą mieć nowe zasady na marketing, badania rynkowe lub metody statystyk?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielą nasi eksperci!


Więcej informacji

Zarejestruj się już dziś!

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zapisz się

!!!Serdecznie zapraszamy!!!

- Advertisement -