Szkolenie – Certyfikacja i usługi analityczne w branży farmaceutycznej, 5 kwietnia 2017, Kraków

Szkolenie - Certyfikacja

Serdecznie zapraszamy na szkolenie, które poprowadzi Doktor Yuriy Svartsov z SGS INSTITUT FRESENIUS GmbH. Firma ta działa aktywnie na rynku europejskim w szeroko rozumianym obszarze certyfikacji. Dr Svartsov jest ekspertem z zakresu usług analitycznych w branży farmaceutycznej.

Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia, w godz. 10:00-12:00, na krakowskim Kazimierzu, w Restauracji przy Placu Nowym 1.

W trakcie spotkania  uczestnicy zapoznają się z obszarem działalności firmy SGS INSTITUT FRESENIUS GmbH. Poznamy jej osiągnięcia, dowiemy się o zakresie usług prowadzonych w ich laboratorium na terenie Niemiec oraz wszystkich możliwych formach współpracy. Omówione zostaną oferty usług analitycznych dla branży farmaceutycznej, od chemii analitycznej do testów biofarmaceutycznych oraz bezpieczeństwa biologicznego. Porozmawiamy o badaniach analitycznych mających na celu dostarczenie dokumentacji w celu rejestracji leków/produktów medycznych na rynkach krajów Unii Europejskiej oraz Ameryki Północnej. Nie zabraknie także dyskusji oraz pytań do naszego eksperta.

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców oraz naukowców zajmujących się badaniem i rozwojem w obszarze farmacji, prowadzących badania na powstaniem nowych produktów medycznych i nowych zastosowań znanych leków, wspomagających wytwarzanie leków.

Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj! Udział w spotkaniu jest darmowy!

Zapisz się

Link do rejestracji: REJESTRACJA