Bezpłatny warsztat multimedialny: Szkoła Pitchowania

Bezpłatny warsztat multimedialny

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy bezpłatny warsztat multimedialny: Szkoła Pitchowania, który organizowany jest w ramach Krakowskiego Tygodnia Startupów.

Uczestnicy spotkania wezmą udział w wyjątkowych zajęciach z wykorzystaniem sensorów, ekranów dotykowych i active expression. Przy wsparciu ekspertów w oparciu o metodę pecha kucha przygotują prezentację.

Wyniki pracy będą prezentowane w drugiej części warsztatu przed zaproszonymi inwestorami, min. Łukaszem Cieślą z HubRaum, Konradem Gawłowskim z Satus, Markiem Bednarzem z Termoplanu. Do dyskusji zostanie włączony także ekspert z Finlandii.

Warsztat odbędzie się w środę, 25 października 2017 w godzinach: 16:00 – 21:00

Zajęcia będą prowadzić:

  • Przemysław Stanisz, założyciel NorthStar Consulting. Czternastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu. Spędził pięć lat pracując w sprzedaży bezpośredniej dla korporacji w USA; Szkolił i zarządzał setkami sprzedawców i marketerów w USA, Polsce, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Krajach Bałtyckich, Francji, Wielkiej Brytanii. Współzałożyciel licznych firm i marek działających na rynku europejskim, pomagających podnosić efektywność sprzedaży i marketingu. Aktywny w technologiach i społecznościach startupowych w Europie i USA, pracując jako coach i mentor. Prezenter na wielu wydarzeniach i w wielu organizacjach, łącznie z Uniwersytetem stanforda poprzez US-Polish Trade Council. Pracował z wieloma firmami od najmniejszych, jednoosobowych startupów, poprzez Polskie duże firmy jak PKP czy Dotpay do ogromnych korporacji jak Deutsche Telekom, Cisco, Google, Lionbridge itp.
  • Rafał Kunaszyk – trener z ponad 20-letnim doświadczeniem, innowator, doradca biznesowy w zakresie projektów innowacyjnych i współpracy B+R, doradzał ponad 50 startupom, współwłaściciel Grupy Eurokreator.

Zapisy: www.eurokreator.eu/krakowski-tydzien-startupow.

Miejsce spotkania:

iLab PLUS
ul. Przemysłowa 13/1U | Kraków