BIOGOSPODARKA – Warsztaty Smart Lab

Biogospodarka - Smart Lab

Klaster LifeScience Kraków zaprasza na WARSZTATY – Smart Lab, których celem jest rozpracowanie możliwości współdziałania w obszarze BIOGOSPODARKI – dziedziny o olbrzymim potencjale rozwoju, która dotyczy większości firm na rynku, i o której wiedza jest nadal zbyt mała.

  • Co trzeba wiedzieć o BIOGOSPODARCE?
  • gdzie są szanse i gdzie zagrożenia dla Twojej firmy w związku ze wzrastającą rolą bio-gospodarowania w światowej ekonomii
  • oraz jakie działania możemy podjąć wspólnie w Klastrze, aby wesprzeć rozwój innowacji w tym zakresie

– to trzy główne tematy spotkania.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy małe i większe przedsiębiorstwa, instytucje sektora B+R, władze lokalne, organizacje pozarządowe oraz inne przedsięwzięcia, które chcą wykorzystać szanse związane z biogospodarką w swoim regionie.

Uczestnictwo w warsztatach to możliwość zorientowania się w temacie i otoczeniu oraz możliwość włączenia się do wspólnego programu rozwoju biznesu na bazie biogospodarki. Razem będziemy mogli zdziałać więcej – zarówno jeśli chodzi o znalezienie potencjalnych partnerów, funduszy jak i technologii.

Klaster LifeScience Kraków współpracuje z Województwem Małopolskim w opracowaniu strategii rozwoju BIOGOSPODARKI, w tym w przygotowaniu programu wsparcia dla przedsiębiorstw rozwijających odpowiednie technologie lub wdrażających te technologie do swojej działalności.  W grupie tematycznej (SIG) BIOGOSPODARKA działają przedstawiciele nauki, biznesu, administracji i otoczenia gospodarczego – tutaj zawsze można znaleźć partnera do swoich działań. Klaster działa również w ramach krajowych i międzynarodowych grup interesów  i projektów, przez co umożliwia rozwinięcie kontaktów i wiedzy niezbędnej dla rozwoju firmy.

Zapisy przyjmowane są za pomocą formularza:


Kiedy?

20.12.2017, godz. 15:00-17:00

Gdzie?

Life Science Park, ul. Bobrzyńskiego 14 | Kraków

Zarejestruj się już dziś!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapisz się