Wsparcie udziału MŚP targach w Arab Health w Dubaju

881
Dubai's business bay with modern skyscrapers at sunset. Scenic aerial skyline. Vintage architectural background.

Wspieramy udział MŚP z Małopolski w targach Arab Health.

Zapraszamy firmy z branży medycznej do udziału w  misji na międzynarodowe targi ARAB HEALTH, 28-31 stycznia 2019 roku w Dubaju.

Targi ARAB HEALTH to największe na Bliskim Wschodzie i jedne z najbardziej znaczących na świecie targów aparatury medycznej.  W targach bierze udział ponad 4 tysiące firm ze 160 krajów. Prezentowane są najnowsze rozwiązania i produkty z zakresu technologii medycznych, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego. Bogatą ofertę prezentuje sektor usług. Ważnym tematem jest również turystyka medyczna. Imprezę odwiedza ponad osiemdziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata.   

Jak co roku targom towarzyszy 11 konferencji i warsztatów, dających okazję do poszerzenia swojej wiedzy o aktualnych trendach, nowościach z branży, innowacyjnych metodach i technikach medycznych.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie wydarzenia.

Warto skorzystać z dofinansowania, które proponujemy w ramach projektu ProBio Małopolska i nawiązać kontakty biznesowe z uczestnikami targów Arab Health w Dubaju!

Uczestnicy misji o otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, ubezpieczenia i noclegów oraz wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań. Istnieje również możliwość bezpłatnego zaprezentowania swoich produktów na polskim stoisku narodowym!

Przystąp do projektuWszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu! Tel: 12 297 4 698; Email: bosolinska@lifescience.pl


Dotychczas w ramach projektu ProBio Małopolska, w targach Arab Health wzięło udział osiem firm i czternaście osób. Nawiązano ponad sześćdziesiąt kontaktów biznesowych, w tym również kontrakty na dostawy urządzeń.

Skorzystaj ze wsparcia udziału w targach Arab Health w Dubaju!

ProBio Małopolska

W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe. Stawiamy na rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług.

 

Poprzedni artykułJak się robi StartUp, Opłatek i Wino? – czyli Świąteczne Spotkanie Klastra – podsumowanie
Następny artykułPrzekaż 1% swojego podatku dla Klastra Life Science Kraków