Bezpłatny business matchmaking z niemieckimi firmami branży IT

Business matchmaking z niemieckimi firmami

W dniach 1-3 grudnia stowarzyszenie SIBB e.V. organizuje wyjazd niemieckich przedsiębiorców do Krakowa, gdzie będzie możliwość bezpośredniego nawiązania kontaktów biznesowych podczas Business Matchmakingu. Wśród 16 organizacji i przedsiębiorstw mamy ciekawą ofertę dla członków Klastra LifeScience Krakow – firmy, które poszukują partnerów do współpracy i rozwoju biznesu w branży Digital Health oraz reprezentantkę największych targów Health+IT w Europie – berlińskiej konferencji CONHIT.

SIBB e.V. jest stowarzyszeniem przedsiębiorstw z branży informatycznej i mediów elektronicznych w Berlinie oraz Brandenburgii. Od 1992 roku zrzeszamy ponad 220 firm, uczelni oraz ośrodków badawczych działających w poszczególnych branżach informatyki, telekomunikacji i mediów elektronicznych.

W dniach 1-3 grudnia organizujemy wyjazd niemieckich firm do Krakowa, wspólnie z Enterprise Europe Network z Berlina – reprezentowanym przez Berlin Partner für Wirtschaft und Technologie (Agencja Rozwoju Biznesu i Technologii w Berlinie).

Serdecznie zapraszamy Państwa oraz wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa, przedstawicieli klastrów oraz instytucje naukowe do spotkania w Krakowskim Parku Technologicznym w dniu 1 grudnia od godziny 13:30, przy ul. Podole 60, 30-394 Kraków.
http://www.kpt.krakow.pl/

Po krótkiej części wprowadzającej nastąpi runda Business Matchmaking / Business Speed-Dating, podczas której polscy i niemieccy przedsiębiorcy będą mogli poznać swoich potencjalnych kooperantów, partnerów handlowych oraz nawiązać ciekawe kontakty z berlińskimi instytucjami wspierania biznesu.

Z przyjemnością informujemy, że do wyjazdu udało nam się skompletować ciekawą listę firm o bardzo szerokim portfolio produktów oraz usług – wszystkie niezbędne informacje o niemieckich firmach (strona internetowa, branża, osoba uczestnicząca w wyjeździe, profil firmy oraz lista proponowanych tematów współpracy) znajdą Państwo w załączniku.

[iconbox_top icon=”PDF_Documents.png”]Lista uczestników

Proponujemy intensywne popołudnie networkingowe w celu omówienia możliwości współpracy przy rozwoju i testowaniu produktów IT, rozwoju wspólnych rozwiązań UX, poszukiwaniu partnerów do konsorcjów projektowych z dofinansowaniem unijnym lub zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań cyfrowych w innych branżach gospodarki.

Wieczorem 1 grudnia chcemy spotkać się wszyscy razem w mniej oficjalnej atmosferze podczas wspólnej kolacji na krakowskim Rynku.

Naszym partnerem i koordynatorem z ramienia Krakowskiego Parku Technologicznego jest Pan Bartosz Józefowski: tel: 12 345 32 05, e-mail: bjozefowski@kpt.krakow.pl

Wyjazd odbywa sie w ramach Projektu LOOKOUT oraz sieci współpracy Enterprise Europe Network.
Projekt LOOKOUT to inicjatywa naszego stowarzyszenia, która promuje rozwój współpracy międzynarodowej przedsiębiorców z regionu Berlina oraz dynamicznymi polskimi ośrodkami branży ICT. Od połowy 2014 roku SIBB intensywnie angażuje się w rozwój trwałych i wzajemnie uzupełniających się kontaktów biznesowych, które zapewnią korzyści ekonomiczne dla uczestników projektu po obu stronach naszej granicy.

Ze strony Krakowskiego Parku Technologicznego głównym koordynatorem jest Pan Bartosz Jozefowski: bjozefowski@kpt.krakow.pl
Ze strony Politechniki Krakowskiej Pani Wioletta Wiecheć z Centrum Transferu Technologii: wiechec@transfer.edu.pl
Ze strony Krakowskiej Izby Handlowo-Przemyslowej Pani Agnieszka Czubak z Enterprise Europe Network: aczubak@iph.krakow.pl

W razie jakichkolwiek pytań proszę również o kontakt ze mną – jako główny koordynator wyjazdu chętnie udzielę wszystkich niezbędnych informacji.
Serdecznie pozdrawiam
Adam Formanek
Head of Project LOOKOUT
German-Polish B2B-Contacts
SIBB e.V. * Potsdamer Platz 10 * 10785 Berlin SIBB region * Freiheitstr. 124/126 * 15745 Wildau
Tel.: 030 / 408 191 282 * Fax: 030 / 408 191 289 Tel.: 03375 / 5237 652 * Fax: 03375 / 5237 659
Mail: adam.formanek@sibb.de | www.sibb.de