conhIT 2014

142

Connecting Healthcare IT (conhIT) to największe w Europie wydarzenie w branży opieki zdrowotnej, łączące zaawansowanego szkolenia z częścią networkingową. Wydarzenie to, organizowane przez Messe Berlin GmbH, odbędzie się w Berlinie w dniach 6 – 8 maja.
Wszyscy uczestnicy (zarówno odwiedzający jak i wystawcy) będą mieli wiele okazji do wymiany informacji i pomysłów biznesowych oraz dyskusji i zawierania znajomości biznesowych.  Program conhIT składa się z takich elementów jak Targi Przemysłowe, Kongres, Akademia i Nerworking.

Targi Przemysłowe to giełda Healthcare IT, podczas której na powierzchni 12.000 metrów kwadratowych zostanie zaprezentowana cała gama produktów i usług opieki zdrowotnej. Wszyscy czołowi gracze na rynku będą mieli swoją reprezentację; będzie można odwiedzić stoiska przedsiębiorstw z Danii, Belgii , Austrii, Szwajcarii czy USA. Dodatkowo uzupełnieniem będą tematyczne pawilony oraz duże wyświetlacze.

Kongres jest serią interaktywnych wykładów, które mają na celu wywołanie żywej dyskusji wśród prelegentów i słuchaczy. Każdego dnia trzy równoległe tory kongresowe będą koncentrować się na innowacjach i trendach w Healthcare IT, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb informacyjnych i szkoleniowych.

Akademia będzie szansą na poszerzenie wiedzy na temat aktualnych zagadnień Healthcare IT. Użytkownicy i dostawcy technologii mogą uczestniczyć w 4 seminariach z udziałem ekspertów w celu opracowania rzeczywistych rozwiązań i innowacyjnych strategii.

Networking to okazja do dyskusji i negocjacji ofert, jak również do wymiany doświadczeń. ConhIT oferuje bogaty program różnorodnych wydarzeń networkingowych.

Wszyscy członkowie EDCA będą mile widziani. 

Więcej informacji na: www.conhit.com