Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków | 17.05.2018 | podsumowanie

17 maja 2018 roku odbył się Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków. Spotkanie rozpoczęliśmy prelekcją Kazimierza Murzyna – Dyrektora Zarządzającego Klastrem LifeScience Kraków, który opowiedział o inicjatywie klastrowej i o ofercie, którą proponujemy naszym Partnerom, podsumował dotychczasowe działania, przedstawił projekty, które realizujemy oraz omówił plany na kolejne miesiące.

Następnie scena została przekazana naszym Partnerom: Urząd Miasta Krakowa, Fundacja Inicjatyw Innowacyjnych, Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej, Jagiellońskie Centrum Innowacji, Comarch Healthcare S.A., INTERMAG Sp. z o.o., ExecMind, Synthos CARE,  Medical Simulation Technologies, Prodromus. Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu i podzielenie się z nami swoimi projektami, ofertami współpracy i planami na przyszłość. To były bardzo ciekawe i zachęcające do działania prezentacje!

Przerwy networkingowe – jak zawsze – były okazją do zawierania nowych znajomości, wzajemnego inspirowania się pomysłami i rozmowami z naszymi Ekspertami. Po części oficjalnej odbyło się LifeScience Afterparty “POZNAJMY SIĘ LEPIEJ” – nieformalnie, ale z nastawieniem, gdzie przy smacznym lunchu, przekąskach i lampce wina mogliśmy porozmawiać o biznesie, współpracy i o tym co nas interesuje na co dzień.

W Dniu Otwartym uczestniczyło 40 osób. Mamy nadzieję, że dla wszystkich była to okazja do nawiązania kontaktów, które przełożą się na nowe możliwości współpracy i na realizację kolejnych innowacyjnych projektów w obszarze Zdrowia i Jakości Życia.

Wszystkim uczestnikom i prelegentom serdecznie dziękujemy za obecność i podzielenie się swoimi doświadczeniami. ZAPRASZAMY DO DALSZEJ WSPÓŁPRACY!

Prezentacje, co do których prelegenci wyrazili zgodę, można zobaczyć poniżej: