Giełda kooperacyjna z firmami z Izraela

6
Giełda kooperacyjna

Forum Eksportu to cykl wydarzeń dla przedsiębiorców z małych i średnich firm z Małopolski, planujących lub realizujących ekspansję zagraniczną. W ramach projektu przedstawiciele sektora MŚP będą mieli okazję, by wziąć udział w szkoleniach dotyczących perspektyw związanych z działalnością eksportową na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich, giełdzie kooperacyjnej wraz z przedstawicielami firm z Izraela oraz konferencji Forum Małopolskiego Eksportera poświęconej wybranym rynkom perspektywicznym.

Są to inicjatywy organizowane w ramach projektu „Business in Małopolska – Support and development for your company” przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Projekt realizowany jest przez East Analytics – firmę doradczą, zajmującą się wsparciem i rozwojem polskiego eksportu na rynkach zagranicznych.

Giełda kooperacyjna będzie okazją nawiązania kontaktów, prezentacji swojej oferty oraz rozmów biznesowych z potencjalnymi partnerami z Izraela.

Zarejestruj się i weź udział w giełdzie kooperacyjnej, w ramach której poznasz przedsiębiorców z Izraela zainteresowanych współpracą z firmami z Małopolski. Organizowane przez Urząd Marszałkowski spotkania b2b, sesje networkingowe i lunche biznesowe to okazja, by nawiązać kontakty z potencjalnymi konrahentami, zaprezentować swoją ofertę oraz omówić warunki współpracy.

Jesteś przedsiębiorcą z Małopolski i planujesz działania eksportowe? Zastanawiasz się jak pozyskać zagranicznych partnerów biznesowych? Poznaj program, zapisz się i weź udział w giełdzie kooperacyjnej.

Ramowy plan giełdy:

7 listopada 2018 (środa):

  • giełda B2B dla przedsiębiorców z Małopolski oraz Izraela
  • spotkanie networkingowe w formie business dinner
  • miejsce: Park Inn by Radisson, ul. Monte Cassino 2 Kraków

Giełda B2B oraz spotkanie networkingowe odbędzie się w hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie (ul. Monte Cassino 2).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu się na platformie forumeksportu.pl.