Inicjatywa Awangarda – podsumowanie działań w projekcie

Inicjatywa Awangarda podsumowanie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie podsumowujące działania, które miały miejsce w ostatnich trzech miesiącach i dotyczyły dwóch projektów pilotażowych IA: „Bio-gospodarka” i „Produkcja wysokiej klasy dzięki drukowi 3D”.

Celem projektu Inicjatywa Awangarda jest rozwinięcie i wsparcie długoterminowej współpracy małopolskich firm, przedsiębiorstw i jednostek naukowych prowadzącej do rozwoju nowych technologii w obszarach Biogospodarki i Druku 3D – dwóch składników inteligentnych specjalizacji naszego Regionu. Chcemy, aby działania realizowane w Małopolsce, były bardziej zintegrowane i prowadziły do wypracowania spójnego programu rozwoju. Aby można było to zrealizować konieczne jest mocne promowanie współpracy i wsparcie zaangażowania różnych podmiotów z Małopolski w działalność innowacyjną.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli sektora nauki i biznesu zainteresowanych programami wsparcia rozwoju innowacyjności i przedsiębiorczości w obydwy wymienionych dziedzinach w Małopolsce.

Przedstawimy Państwu dwa raporty, pokazujące stan obecny oraz planowaną mapę rozwoju dla tych dziedzin. Naszymi ekspertami będą: Justyna Uman-Ntuk z firmy InnoMed (projekt Druk 3D) oraz Magdalena Wojnarowska i Mariusz Sołtysik z Uniwersytetu Ekonomicznego (projekt Biogospodarka). W drugiej części spotkania pokażemy szanse rozwoju współpracy, jakie widzimy w oparciu o działania Inicjatywy Awangarda. Przedstawi je nasz kolejny Ekspert – Pani Agnieszka Bachórz z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Po części merytorycznej zapraszamy do dzielenia się swoimi uwagami oraz nawiązywania nowych kontaktów przy jednoczesnym korzystaniu z przygotowanego bufetu.

Spotkanie odbędzie się w Life Science Park, przy ul. Bobrzyńskiego 14, Kraków / Sala Kinowa, budynek C, w czwartek, 20 grudnia o godzinie 14:30.

Serdecznie zapraszamy do udziału i równocześnie prosimy o przekazanie zaproszenia osobom, z którymi Państwo współpracujecie, dla których temat jest również warty uwagi! Z góry dziękujemy!


Kiedy?

Czwartek, 20 grudnia o godzinie 14:30

Gdzie?

Life Science Park, przy ul. Bobrzyńskiego 14, Kraków / Sala Kinowa, budynek C


Agenda spotkania:
  • 14:15 – Kawa na powitanie
  • 14:30 – Rozpoczęcie spotkania; Kazimierz Murzyn, Klaster LifeScience Kraków
  • 14:45 – Druk 3D – stan obecny i planowana mapa rozwoju; Justyna Uman-Ntuk, innoMed
  • 15:15 – Biogospodarka – stan obecny i planowana mapa rozwoju; Magdalena Wojnarowska i Mariusz Sołtysik, Uniwersytet Ekonomiczny
  • 15:45 – Szanse rozwoju w oparciu o działania IA; Agnieszka Bachórz, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
  • 16:15 – Dyskusja i okazja do networkingu, przekąski i napoje.

Zarejestruj się już dziś!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisz się


Spotkanie organizowane jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

Województwo Małopolskie

Spotkanie realizowane w ramach projektów BLOOM i Inicjatywa Awangarda

Inicjatywa Awangarda