„Co w Klastrze piszczy?” 9+ korzyści, dla których warto być Członkiem Klastra | 23.01.2018 | podsumowanie

118
Warto być członkiem Klastra

23 stycznia, w gronie kilkunastu członków klastra, spotkaliśmy się w Restauracji Kolanko Nº 6, na pierwszym w tym roku – DRUGIM ŚNIADANIU VIP Klastra LifeScience Kraków.

Była to okazja do porozmawiania o tym jak można efektywnie działać w ramach klastra i jakie wynikają z tego korzyści. Kazimierz Murzyn, Dyrektor Zarządzający Klastra przedstawił najważniejsze inicjatywy jakie aktualnie realizuje Klaster. Przedstawił szereg punktów z naszej oferty, dedykowanych obecnym partnerom jak i firmom planującym wstąpienie w szeregi członków klastra.

Dobrze było usłyszeć, czego Państwo oczekujecie i co jest dla Was ważne, z jakimi osobami chcielibyście się spotykać i jaka formuła spotkań sprawi, że chętnie będziecie na nie przychodzić. Nie zabrakło także dyskusji na temat wyzwań, z jakimi trzeba się zmierzać co dzień. W trakcie rozmowy padło wiele cennych wskazówek i sugestii, które na pewno zostaną przez nas wykorzystane przy organizacji kolejnych wydarzeń.

Jak to często bywa, czasu było mało a tematów wiele, dlatego nie wszystko udało się szczegółowo omówić. Dlatego już teraz, serdecznie zapraszamy na kolejne Drugie Śniadanie VIP, 27 lutego.  Przy dobrej kawie i smakołykach ze szwedzkiego stołu, będziemy kontynuować temat oferty oraz korzyści dla członków klastra a także zaproponujemy następne wspólne działania. O tym kto będzie „gościem specjalnym” poinformujemy już wkrótce!

Wszystkim uczestnikom Śniadania bardzo dziękujemy za przybycie i aktywny udział w spotkaniu. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się wypracować i podjąć wiele ciekawych i ważnych działań.