KONCERT PIOTRA WRÓBLA PROMUJĄCY PŁYTĘ „TY I JA I ŚWIAT” – KLUB BUDA 16.10.2015

playing scales on a jazz electric guitar

W piątek, 16 października o godz. 20: 30, w Klubie BUDA należącym do Uniwersytetu Rolniczego, mieszczącym się przy ul. Czapskich 2 odbędzie się koncert Piotra Wróbla, promujący płytę „Ty i Ja i Świat”.

Przepiękne liryczne, ale i rytmiczne utwory na wokal, gitarę akustyczną, pianino, kontrabas, trąbkę, perkusję i …ukulele. Mądre testy, piękne melodie, ciekawa aranżacja, klimatyczny wystrój sceny i doskonałe wykonanie, to gwarancja dobrego koncertu Piotra Wróbla.

Nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach potrafi stworzyć z zespołem magiczny klimat i przenieść słuchaczy w akustyczny świat mądrych słów i pięknych, ale nie trywialnych melodii. Grał i w maleńkich salkach bibliotecznych i na wielkich scenach plenerowych, za każdym razem zdobywając serca słuchaczy.

Zespół towarzyszący Piotrowi Wróblowi to zawodowi muzycy z dużym stażem scenicznym. Przez skromność nie wspominają o rockowych, folkowych i jazzowych zespołach, które tworzą bądź tworzyli. Chcą by oceniano ich jedynie za muzykę, którą wspólnie grają. A ta broni się bez dwóch zdań.

Wystarczy posłuchać:

  • Piotr Wróbel – śpiew, gitara akustyczna, ukulele
  • Eugeniusz Kubat – kontrabas, śpiew
  • Dawid Broszczakowski – fortepian, instrumenty klawiszowe, trąbka, trombita
  • Mikołaj Stachura – perkusja, cajon

Bilety na koncert można nabyć tuż w Klubie Buda oraz Klubie Studenckim Arka. Bilety normalne w cenie : 20 zł, studenckie w cenie 10 zł.

Płyta będzie dostępna w sprzedaży od 14 września. Płytę promuje teledysk „Ty i Ja i Świat” https://www.youtube.com/watch?v=fyE7f7Kz9Yc, a także single radiowe „Z Minuty Na Godzinę” i „Kochaj tak Jak Nie Kochałeś” https://www.youtube.com/watch?v=Cfej8fPUXnU.