Konferencja „Innowacyjne zamówienia na rzecz przemysłu, MŚP i silniejszych służb publicznych”

Innowacyjne zamówienia na rzecz przemysłu

Konferencja poświęcona innowacyjnym zamówieniom publicznym odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2013 w Muzeum Lotnictwa przy Al. Jana Pawła II 39 w Krakowie.

Celem konferencji jest upowszechnienie informacji i zachęcenie do korzystania z europejskich funduszy strukturalnych w celu wspierania innowacji poprzez innowacyjne zamówienia publiczne i przedkomercyjne. Wydarzenie będzie okazją do zdobycia informacji na temat nadchodzących europejskich konkursów na wsparcie zamówień publicznych oraz możliwości wykorzystania funduszy strukturalnych. W debacie uczestniczyć będą członkowie Komisji Europejskiej, dzięki czemu uczestnicy otrzymają najbardziej aktualne i rzetelne informacje. Szczególny nacisk zostanie położony na ostatnie zmiany odnośnie zamówień w Europie Środkowej, z uwzględnieniem poszczególnych krajowych i regionalnych przypadków.

Program konferencji

gala14 listopada podczas uroczystej Gali konkursu Innovator Małopolski 2013 dowiemy się, która z firm otrzymała ten prestiżowy tytuł. Spośród 20 firm z regionu Małopolski, Kapituła Konkursu wybrała 11, które przeszły do kolejnego etapu. Ostatecznie do tytułu nominowano 7 firm w 3 kategoriach; ich listę można znaleźć na stronie http://www.transfer.edu.pl. Aby wziąć udział w Gali wymagana jest rejestracja na konferencję.

eenW ramach konferencji, 15 listopada w godz. 10-14 odbędą się Spotkania Brokerskie – zaaranżowane wcześniej międzynarodowe rozmowy biznesowe. Przeznanoczne dla firm z branż life science, ICT oraz budownictwa są doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania z potencjalnymi partnerami. Rejestracja na spotkania możliwa jest do 6 listopada pod adresem http://www.b2match.eu/procurement. Udział w Spotkaniach Brokerskich jest bezpłatny.

Więcej na http://www.transfer.edu.pl

Konferencja współorganizowana przez Komisję Europejską, Ministerstwo Gospodarki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, pod patronatem Wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej, Komisarza ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu  Antonio Tajaniego, przy współudziale Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska i Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, w ramach sieci Enterprise Europe Network.