Konferencja Miasto Kreatywne

288

Województwo Małopolskie wraz z Fundacją Pro Inventum oraz Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. z o.o. organizuje projekt popularyzujący tematykę Przemysłów Kreatywnych – “Miasto Kreatywne”.

Tegoroczne wydarzenie będzie dotyczyć ważnego i aktualnego zjawiska, bardzo mocno powiązanego z przedsiębiorczością – start-up’ów. Podczas tej edycji Miasta Kreatywnego poszukamy odpowiedzi na kilka pytań:

  • Jak tworzyć start-up i jak właściwie nim zarządzać?
  • Jak pozyskać środki finansowe na jego rozruch i potem na rozwój?
  • Jak właściwie zawierać partnerstwa biznesowe?
  • Jak zachęcić do inwestowania w innowacyjny start-up?
  • Gdzie optymalnie ulokować swój start-up?

A wszystko to w odniesieniu do szeroko rozumianych przemysłów kreatywnych.

Oprócz debat, przewidziane są również warsztaty i konsultacje wprowadzające w tematykę start-up’ów, poruszające problem formułowania ofert, prowadzenia negocjacji, zawierania partnerstw oraz prawa autorskiego w projektach kreatywnych. Do udziału w projekcie zaproszono specjalistów związanych z ideą start-up’ów, właścicieli start-up’ów, aktywistów małopolskiego – w tym krakowskiego środowiska start-up’owego, a także przedstawicieli instytucji, uczelni wyższych, NGO-sów oraz lokalnych przedsiębiorców. Miasto Kreatywne będzie okazją do wymiany poglądów, idei, doświadczeń, a także inspiracją do poszukiwania nowych rozwiązań w kontekście specyficznych wyzwań i problemów szeroko pojętej przedsiębiorczości i start-up’ów w Małopolsce.

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do dnia 2 listopada br. do godz. 16:00.

Pobierz program:

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy!