Rozpocznij międzynarodową współpracę!

Skorzystaj ze wsparcia finansowego

Skorzystaj ze wsparcia finansowego Klastra LifeScience Kraków w ramach projektu ProBio Małopolska!

WYJAZDY NA TARGI, MISJE GOSPODARCZE, WARSZTATY.
MY WSPIERAMY – TY MOŻESZ DECYDOWAĆ!

Projekt ProBio Małopolska to element strategii Klastra LifeScience Kraków, której celem jest budowanie pozycji Małopolski, jako bio-regionu posiadającego zdolność konkurowania i współpracy z rozwiniętymi regionami w Europie i na świecie.

Zapraszamy do współpracy Przedsiębiorców z regionu Małopolska prowadzących innowacyjną działalność w zakresie TECHNOLOGII, PRODUKTÓW I USŁUG DLA ZDROWIA I JAKOŚCI ŻYCIA.

Co można zyskać przystępując do projektu?

ProBio Małopolska to możliwość współfinansowania wyjazdów na:

  • Międzynarodowe imprezy targowe / partneringowe – BIO Convention USA, BIO Europe, BIO Trinity, BIO Forum, Arab Health, MEDICA. Klaster LifeScience Kraków pokrywa koszty podróży, ubezpieczenia i hotelu w miejscu imprezy oraz koszty wstępu, w tym udziału w module.
  • Europejskie misje gospodarcze – to od Państwa zależy w jakich targach, misjach czy warsztatach weźmiecie udział. Wystarczy zgłosić się ze swoją propozycją wyjazdu. Klaster LifeScience Kraków pokrywa koszty podróży, ubezpieczenia i pobytu w miejscach odbywania się wydarzeń.

Obecnie zbierane są zapisy na targi Arab Health 2018 w Dubaju. To największa impreza targowa gromadząca specjalistów z sektora zdrowotnego odbywająca się na Bliskim Wschodzie. W tym roku spodziewanych jest 4200 wystawców z branży medycznej oraz 103000 uczestników ze 150 krajów z Bliskiego Wschodu, Azji, Europy i USA.

Arab Health 2018 to również szereg konferencji towarzyszących, o szerokim wachlarzu tematów z zakresu medycyny oraz systemu organizacji i zarządzania opieką zdrowotną. Eksperci z całego świata prezentować będą najnowsze rozwiązania i technologie mające na celu podniesienie poziomu leczenia pacjenta.

Dodatkowo w ramach projektu organizowane są:

  • Warsztaty przygotowujące do wyjazdów – możesz uzyskać pomoc w przygotowaniu oferty na rynki zagraniczne, otrzymać praktyczne wskazówki dotyczące prezentacji oferty w wystąpieniach publicznych i bezpośrednich kontaktach z kontrahentami jak również informacje dotyczące prowadzenia biznesu na rynkach.
  • Spotkania z inwestorami sektora life science – możesz wziąć udział w seminariach z udziałem przedstawicieli VC, Seed Funds, Business Angels poświęconych technikom i narzędziom pozyskiwania funduszy na rozwój przedsięwzięć biznesowych. Wybrane projekty – startupy będą mogły również uczestniczyć w zamkniętych sesjach z inwestorami.

Czy chcą Państwo rozwijać swoją firmę poprzez nowe kontakty i współpracę na rynkach międzynarodowych? Jeśli odpowiedź brzmi TAK – zapraszamy do udziału w projekcie!

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na STRONIE. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 12 2974698 (Klaster Life Science Kraków – osoba kontaktowa Beata Osolińska) oraz na www.lifescience.pl.

ProBio Małopolska