Spotkanie B2B branży LifeScience – Kraków 2016

333

W dniach 12 i 13 maja 2016 roku będą gościć w Krakowie kluczowi przedstawiciele kancelarii zrzeszonych w międzynarodowej organizacji prawnej BioLawEurope F.m.b.A. Powodem ich obecności w Polsce jest coroczne walne zgromadzenie tego prawniczego stowarzyszenia, którego organizacja w bieżącym roku obrotowym (zaplanowana na dzień 13 maja 2016 roku) przypadła na polską kancelarię KG Legal, zrzeszoną w BioLawEurope, będącą jednocześnie członkiem Klastra Life Science w Krakowie.

Z uwagi na fakt, że organizacja BioLawEurope F.m.b.A. tworzona jest przez kancelarie prawne specjalizujące się w międzynarodowym sektorze Life Science, planowana obecność kluczowych prawników kancelarii tej organizacji dała możliwość stworzenia dodatkowego wydarzenia branżowego w postaci spotkań B2B zagranicznych podmiotów z polskimi przedsiębiorcami branży Life Science.

Z uwagi na powyższe, serdecznie zapraszamy przedstawicieli Państwa Firmy w dniu 12 maja 2016 roku na spotkanie B2B organizowane przez kancelarię KG Legal z siedzibą w Krakowie we współpracy z organizacją prawną BioLawEurope F.M.B.A. z siedzibą w Holte (Dania) w sali konferencyjnej Hotelu Bonerowski Palace***** w Krakowie przy Rynku Głównym w Krakowie.


Należy wskazać, że kancelarie wchodzące w skład BioLawEurope obsługują zagraniczne podmioty działające w takich obszarach jak m.in.:

  1. Biotechnologia;
  2. Badania kliniczne;
  3. Farmacja;
  4. Surowce farmaceutyczne;
  5. Aparatura i wyposażenie;
  6. IT i dedykowane rozwiązania IT dla branży life science;
  7. Bioinformatyka;
  8. Medycyna,

do których należą m.in. przedsiębiorcy, jednostki ochrony zdrowia, czy instytuty badawczo-rozwojowe.

Wskazane podmioty zagraniczne poszukują polskich partnerów w branży life science do współpracy (również podwykonawstwa) przy realizacji wspólnych biznesowych projektów, także transgranicznych.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w spotkaniu.

Zgłoszenie uczestnictwa oraz wskazanie przedziału czasowego obecności prosimy kierować na mail: office@kg-legal.pl

Więcej informacji na stronie organizatora: www.kg-legal.pl/portal/en/

Poprzedni artykułKonferencja “Innovation Ecosystems”
Następny artykułMiędzynarodowa konferencja: Building the Future of Health