Staże w firmach z sektora life science – oferta dla przedsiębiorstw

279

Jagiellońskie Konsorcjum Naukowo-Biznesowe dla Badań Biomolekularnych i Komórkowych (CELL-MOL-TECH) poszukuje firm zainteresowanych przyjęciem na staże studentów, doktorantów oraz młodych naukowców najlepszego kierunku Biotechnologia (wg Rankingu Kierunku Studiów opracowanym przez „Perspektywy” z 2015r.), jednej z najwyżej cenionych uczelni w Polsce – Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Okres staży obejmuje lata 2015-2018. Zgodnie z potrzebami firmy, pojedynczy staż może trwać do 3 miesięcy. W ramach współpracy, organizator staży przedstawia kandydatów firmie, ale to przedsiębiorstwo decyduje, którego z kandydatów przyjąć.

W trakcie współpracy przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów. Organizator stażu zapewnia środki finansowe na organizację stażu i wypłatę wynagrodzenia stażyście.

Projekt jest częścią prac realizowanych w ramach aktywności konsorcjum, jako Krajowego Naukowego Ośrodka Wiodącego (KNOW)

Status KNOW CELL-MOL-TECH otrzymało w 2014 roku. W skład konsorcjum wchodzą: Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii (WBBiB) Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz uniwersytecka spółka, Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. (JCI).

Głównym celem Konsorcjum jest m.in. rozwój badań interdyscyplinarnych z zakresu biochemii, biofizyki oraz biologii molekularnej i komórkowej oraz promowanie działań prowadzących do aplikacji wyników badań w przemyśle i medycynie.

Konsorcjum podejmuje także działania służące prorynkowemu rozwojowi dydaktyki, m.in. poprzez organizowanie staży dla studentów i młodych pracowników nauki w firmach z sektora nauk o życiu.

Zapraszamy do współpracy:

Justyna Morawska-Płoskonka

Koordynator programu z ramienia Jagiellońskiego Centrum Innowacji. Sp. z o.o.

E: justyna.morawska@jci.pl

T: +48 512 032 476

 know_black_invert

Poprzedni artykułStudia podyplomowe: Biznes w Biotechnologii
Następny artykułLIFE SCIENCE OPEN SPACE – 8.10.2015, EXPO KRAKÓW